Moje tlustá řecká svatba (2002)

Od tohoto filmu jsem nečekal nic a přesně to jsem dostal. Začátky se vyvíjely slibně, ale celý děj se v podstatě pouze plazil k jistému cíly, ničím nepřekvapil, dokonce to ani nebylo vtipné... ztráta času

Starsky & Hutch (2004)

Tento film jsem si zamiloval především díky hereckému obsazení, příběhu, kameře, sedmdesátým létům... no vlastně všemu :o) Jeden z filmů, které si můžu pustit několikrát a stále mě baví

Sejmi je všechny (2007)

Čekal jsem akční oddechovku, ale takovou pí****nu jsem opravdu dlouho neviděl. Aspoň to bylo místama vtipný, ale většinou spíš trapný. Jediné světlé místo filmu je obsazení Clive Owena do hlavní role

Shrek Třetí (2007)

Zábavných momentů, co by se za nehet vešlo, zbytek nuda a zase jen nuda. Naprosto tragický příběh, herecké výkony nehodnotím, bohužel jsem se díval na verzi s otřesným českým dabingem, který film strhává do ještě většího bahna, než je. Nedoporučuju

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

čekal sem málo(asi jako u The Simpsons Movie), dostal hodně. Některý vtipy jsou hodně protahovaný a vyumělkovaný, ale celkově je to hodně povedenej filmeček, jen o něco málo míň zábavnej jak seriál. Všem doporučuju, obvzlášť fanouškům seriálu, nebudete zklamaní

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuálně eye-candy, obsahově podprůměrný hollywoodský popcorňák hrající si na historický velkofilm. K tomu ale autorům chybí ta historie... Pokud bych to hodnotil pouze jako akční řežbu, dávám ihned minimálně ****

Demolition Man (1993)

Demolition Man je takový brak, až je to roztomilý. Hodnotit rozumem, dal bych slabé **, ale srdcem je to jasný plný počet :)

Simpsonovi ve filmu (2007)

Váhám mezi 3 a 4, po shlédnutí trailerů jsem čekal mnohem více. Jsou epizody seriálu, které svou kvalitou tento film překonávají dosti markantně...

A-Team (1983) (seriál)

Ten years ago / In 1972, a crack commando unit was sent to prison by a military court for a crime they didn't commit. These men promptly escaped from a maximum security stockade to the Los Angeles underground. Today, still wanted by the government, they survive as soldiers of fortune. If you have a problem, if no one else can help, and if you can find them, maybe you can hire... The A-Team.

Rodinná dovolená a jiná neštěstí (2006)

Podle hodnocení by to mohlo vypadat, že jsem se díval na úplně jiný R.V. než všichni ostatní... ale opravdu jsem se bavil a rád se někdy podívám znovu