Stalo se (2008)

Scénář má podle mě ambice na hodně dobrý film, obsahuje zajímavý nápad i děj, ale vše sráží neumětelská režie. The Happening je pro mě překvapením roku, u Shayamalana jsem byl po Vesnici připraven na napínavou nudu, ale řemeslně perfektně zpracovanou. Bohužel se tak nestalo. Dialogy jsou příšerně strojené, herci hrají špatně(což je s podivem, Wahlberg je přece dobrý herec) a celkově mě film zklamal.

Drsnej Shaft (2000)

Stylová ústřední melodie, drsnej Samuel L. Jackson a zavrženíhodnej záporák Christian Bale dělají z průměrného scénáře trochu víc. Příjemná detektivka, která postrádá prvek napětí, neboť už ze začátku víte, kdo co a jak - bohužel

Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)

Osmdesátá léta v ráži! Nekompromisní detektiv Sledge Hammer, co si nebere servítky ani servírky společně s pohlednou partnerkou Dori Doreau tvoří skvělý pár. Kdo prezentuje svaly a kdo mozek se přesvědčíme už u pilotního dílu tohoto kultovního seriálu.

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Mustafa jako KITT? No to snad ne... neslaný a nemastný hlavní hrdina, příběh o ničem(ne, že by původní Knight Rider byl lepší, ale alespoň se člověk mohl kochat Davidem :o))

Muž v ohni (2004)

nebýt epileptické kamery(to snad mělo být cool?) bych si Muže v ohni užil o dost lépe, škoda

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

I na poměry seriálu se jedná o hodně průměrný film nebo spíš delší epizodu uzavírající SG-1 sérii. Na pár výjimek(nebudu jmenovat kvůli spoileru) průhledný od začátku do konce. Vizuální stránka filmu, stejnětak jako kulisy se hodí do seriálu, ovšem u filmu si mohli dát více záležet. Hodnocení filmu je hodně přemrštěné a spíš než kvalitu odráží nadšení fanoušků a tudíž nemá žádnou váhu.

Zlatý kompas (2007)

Krásná pohádka se skvělými herci a ještě lepším vizuálním zpracováním. Srovnávat Zlatý Kompas s pitomostí typu Pána Prstenů nebo dokonce Transformers? Vzpamatujte se

Velký maturitní mejdan (2008)

Hodně povrchní, téma značně vyčpělé, přesto se u filmu nebudete nudit. Pár scének opravdu brilantních a i když je konec značně průhledný, je zábava sledovat vývoj situace.

Jurské komando (2008) odpad!

Naprostý odpad ve srovnání s čímkoliv, co bylo doposud natočeno. Tato nebetyčná zhovadilost plná špatných herců a ještě horších efektů, s příšerným střihem a režisérem, co nejspíše na natáčení čichal toluen, není vhodná ani pro televizi, natož filmová plátna. Takovéto hovadiny by se měly povinně vysílat v nápravných zařízeních jako forma nejtěžšího trestu

Dealer (2008)

Slabý nápad, "střapaté" vizuální zpracování, nemastné-neslané herecké výkony(zato pohledných herců/hereček)... jednoduše podprůměrná televizní slátanina. Přesto jsem se nenudil a při sledování nenarazil na nic, co by mě donutilo dát méně něž průměr ***