Seznamte se, Joe Black (1998)

Vynikající film s nádhernou hudbou podtrhující zvláštní pocit, který mě doprovázel celým filmem. Pitt hraje výborně, není toporný, jen udivený ze všech těch nových věcí a pocitů. 178 minut je možná moc, ale rozhodně ne u tohoto filmu

Kung-fu mela (2004)

Celkem povedený filmeček, ale konec byl až moc přehnaný na můj vkus

Dr. House (2004) (seriál)

Výtečný seriál, sice trochu stereotypní po shlédnutí několika dílů, ale vždy se skvěle bavím. "Nemám vás rád...neberte si to osobně, já nemám rád nikoho" :-)

Když rozvod, tak rozvod (1982)

2 hvězdičky za Menšíka, jinak hodně podprůměrná "komedie" s typicky spackaným koncem

Plán 9 (1959) odpad!

Film je to příšerný. Herci nehrají, dialogy jsou neskutečně strojené, divák je nejspíš blbec, protože po každém rozhovoru jeden z herců nebo vypravěč vysvětlí o co asi šlo. Pokud hodláte tento "film" shlédnout v jednou zátahu, doporučuju anestetika nebo marihuanu(je to potom i docela zábava) Použiji tedy jednu hlášku z filmu "Nevím co to bylo, ale rozhodně to nebylo z tohoto světa!"

Kobra 11 (1996) (seriál)

Na tomhle seriálu jsem vždycky nesnášel, že v něm bouchala i voda :-D Jinak rozhodně je z toho lepšího co němci vypotili...

Bubba Ho-tep (2002)

Neptejte se, co může udělat Domov důchodců pro vás, ale co Vy můžete udělat pro něj! :-D

Vztekle tvá (2005)

Když u filmu vidím jako žánr Drama/Komedie, chytám se za hlavu a pokud se jedná o snímek "z českých luhů a hájů", vyhýbám se obloukem. Proto mě Vztekle tvá příjemně překvapilo, jedná se o poměrně inteligentní a dobře koukatelnou komedii s trochou dramatu v příběhu. Pro mě jeden z "generic" filmů, co kdovíjak nepotěší, ale zároveň ani náhodou neurazí