Black Books (2000) (seriál)

Britům černý humor prostě sedí :)))

Xena (1995) (seriál)

Vždycky jsem jí záviděl ten kruhovej bumerang. Mrštila s ním, usekla 3 hlavy padouchům a bez krve se jí vrátil zpět do ruky. :DD

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

12 246x30-60 min ......... tvl

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Souhlas s Civalem

Mechanik (2004)

Životní role Christiana Balea. Je zde vyhublý na kost (kvůli této roli musel shodit 30 kilogramů), aby se lépe vcítil do psychopatické "smažky", kterou dokonale ztvárnil. Dost ponurý a depresivní snímek od španělských tvůrců s krásně melancholicky laděnou hudbou. Zkrátka psychologický thriler se vší všudy. Škoda jen, že pointu divák odhalí až příliš brzy.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Tohle je prostě kultovní film. Na to, že je to 40 let starý, tak to má náboj a přemíru napětí. Na tu dobu to musel být opravdu nářez, dneska už to tolik povyku nesklidí. Sice dávám přednost remaku z roku 2003, ale jeho by nebylo bez tohoto skvělého filmu.

V zajetí démonů (2013)

První půlka filmu působivá, samé mrazivé scény - tak to má být!! Druhá půlka šla do kytek. Navíc vůbec netuším, kde sebrali tu ilustrační fotku, když tenhle záběr tam nebyl. A závěrečný HAPPY END byl pro mě trapnou třešničkou na už tak zpackaném dortu. Jak já nemám rád horory, které skončí šťastně.