Boratův navázaný telefilm (2020)

Nebýt našláplého konce,tak jsem chvílemi myslel že je něco špatně (jinak) se mnou.Bohužel až tam a na začátku mi to nepříjde šité horkou jehlou.RIP Azamat

Kvarteto (2017)

60% za Vložte kočku feat.Plesl

Cesta vzhůru (2015)

Nevím na co si tu všichni stěžují.je jasný že když někdo leze na hory tak nemá něco vyřešený a ten člověk není jen hora a on ale i jeho blízcí a kam nas s nimi s kamerou pustí je jeho věc.A pokud chcete profi namašlené zabery velehor puste si jiný film.Videno v pc a ne v kině.

Domácí péče (2015)

Reakce na prosbu "pomožte mě ju obrátit" vyvolala erupci nekorektního smíchu skoro se do filmu nehodící:)

And Then We Swam (2014)

Jasný vítěz letošní Expediční kamery.Snad jediný film v rámci festivalu kde nebyl na natáčení použit dron(možná ještě Alegria).Stačí si na nic nehrát a efekty nejsou potřeba.Respekt.

Fargo (2014) (seriál)

Nebylo to špatné.Jen mi tam chyběla přidaná hodnota. Cool and dim persons everywhere Scena vystřílení gangu ze sedmého dílu stojí za "podívání"...dokonalé:)

Zmizelá (2014)

Mohly to být krásné 4 hvězdy,ale konec mě nasral ještě víc než Hirnlego.Potencial na zajímavý konec tam byl,ale toto neberu sorry.