kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 28.5.2020  23:49
    Teroristka (2019)

Keď film stojí za hovno, tak si zoženieme mladú slovenskú herečku, ktorá ukáže kozy, aby to celé zachránila. No nepodarilo sa. Za tie kozy 1*, aby sa nepovedalo.

• 24.5.2020  10:43
    Konspirační teorie (TV seriál) (2019)

Hodnotil som na základe videnia dielu "Fluoridace - Jed z kohoutku?"https://www.youtube.com/watch?v=Tm0i9ofEfHo . Časom pozriem aj iné diely a možno hodnotenie upravím.

• 20.5.2020  20:15

Celkom dobrý film hodný na pozretie. Ak to zoberiem štatisticky, tak aspoň raz za mesiac vidím film ako v USA riešia dookola rasizmus. To sú tí, čo stále rozdávajú rozumy ostatným okolo demokracie a ľudských právach, ktoré vymáhajú bombardovaním a vraždením. Chápem to dobre?

• 20.5.2020  20:11
    Amnestie (2019)

Mal som trošku problém v orientácií kto je kto ako to býva občas v ruských, alebo v sovietskych filmoch. Možno to bolo preto, že som nevedel koho mali tí politici stvárňovať okrem Havla. Neviem, ale niečo na tie 3* chýbalo. Taktiež som nepochopil zapracovanie Geislerovej a tej ženy toho Ľubka do deja. Proste si myslím, že film okolo Leopoldova bol dobrý, ale ten ostatok okolo to cele kazil a ťahal pod priemer. Niečo v tom filme niekto dovrzal.

• 18.5.2020  13:07
    Sviňa (2020)

Účelový film v ktorom je schválne prepletená realita, pravda a fikcia. Schválne tam ale nedali niektoré postavy, čo boli tiež v tom namočené (viď slovenský Escobar). Propaganda, ktorá zámerne vyšla pred voľbami za účelom ovplyvniť potencionálnych voličov. Ten popis v úvode, že podoba s reálnymi postavami je náhodná, či ako to bolo formulované je na smiech, keď tam dali identické hlášky, výroky, reakcie atď., ktoré sú všeobecne známe od politikov. Podoba Richtera, Kaliňáka je tiež náhoda :). Takýto film keby primerali v GB na kráľovsku rodinu, tak sa z toho tvorcovia nevyhrabú a že nie je u nás dostatočná sloboda prejavu? Toto ale nemá so slobodou prejavu dokopy nič spoločné. Nehodnotil som objektivitu, ale samotný film a preto 4*. Na slovenské pomery isto vysoko nad priemer. Ak by som hodnotil aj iné aspekty, tak by to asi nebolo ani na 2*.... Goebbels bol asi vzor pri tvorbe filmov Sviňa, Mečiar a Únos. Pekne vidno ako môže poslúžiť film na prekrútenie faktov a histórie. Potom sa netreba čudovať, že ľudia neveria tomu, čo bolo za Hitlera, nieto ešte rozprávky o Ježišovi.

• 13.4.2020  20:29

To je jeden z tých filmov, keď mu dám 3*, tak mám pocit, že málo a keď 4*, tak že je to priveľa.

• 10.4.2020  07:54

Neviem, alebo nie som si istý, čo bolo cieľom tohto filmu, ale čo sa týka mňa, tak sa im to asi nepodarilo. ČB brutalita? Pozerať to 169 minút je sama o sebe brutalita!

• 28.3.2020  19:36

Nebol to vyslovene špatný film, ale za mesiac si ani nespomeniem.

• 9.3.2020  07:20
    Přes prsty (2019)

slabé 3*

• 19.1.2020  13:19
    Joker (2019)

109. najlepší film? To je výsmech celej kinematografie. Slabé 3*.

• 12.11.2019  11:15

Trochu hlúpe, trochu vtipné a slabé 3*.

• 9.11.2019  10:43
    Pouta války (2004)

Až priveľa náhod, aby to pôsobilo dôveryhodne. Lepšie 3*

• 7.11.2019  19:58

Ja fakt nechápem, že za čo si toto zaslúži 83%? Humor nič, nesympatickí herci, otrasná hudba a nazvučenie, ujačaná kača a nereálne akčné scénky. Ešte by som ako tak pochopil 65%, že u niektorých zavládla nostalgia a že kedysi to bolo celkom dobré.

• 4.11.2019  19:54
    Uteč (2017)

Film bol dobrý v tom, že som nevedel o čo presne vo filme ide a postupne sa to vyvíjalo. Takéto filmy som mal najmä rád asi 6. až 10. rokov dozadu. Teraz to už neberiem tak extra, ale aj tak celkom dobre.

• 3.11.2019  20:38

Toto len potvrdilo ako nemusím fantasy. Málokedy to prijmem kladne a pokiaľ je celý film vyložene fantasy, tak sotva. To sú skôr výnimky.

• 3.11.2019  16:28
    Král (2019)

Film hodný 3*. Ani viac, ani menej. Žiadne nadpriemerné emócie, zápletka, ale dobré kostýmy a bitky.

• 3.11.2019  14:29

Ide už o niekoľký film s touto tématikou a stále ma to dokáže zaujať. Proste kuchyňa a kulinárske umenie ma baví. Jedlo je jedlo! 3*

• 2.11.2019  19:53

Maďari zase bodujú. Nadpriemerná dráma zo sympatickou Sziliou Herr v hlavnej úlohe o ktorej je problém na nete zistiť aj dátum narodenia ku dňu, kedy som písal tento komentár.

• 31.10.2019  10:51

Pravdepodobne sa takmer všetok humor stratil v preklade, alebo je to tak slabomyseľný humor, že ma to obišlo.

• 28.10.2019  15:10
    Stan a Ollie (2018)

Najsilnejšou stránkou filmu je výborný výber hercov, ktorý svoje role zahrali na jednotku. Ja som čakal od filmu širší záber ich života, možno od doby ako sa spoznali, ale to by film trval asi 3. hodiny. To je ale asi skôr na seriál.

• 24.10.2019  19:48
    Muž roku (2006)

No priznám sa, že tento film som videl teraz prvý krát. Má to svoj dej, zápletku a spoľahlivý výkon Williamsa s niekoľko dobrými vtipmi.

• 24.10.2019  19:44
    Zmrzlá zem (2013)

Problémom tohto filmu je obmedzenosť, ktorú spôsobil fakt, že je to podľa skutočnej udalosti. Pre mňa klasický film medzi 2-3*.

• 23.10.2019  18:10

No zaujímavo podaný film, ktorý viedol diváka k tomu, aby mu bolo ľúto Hany asi. Každopádne je to dobrý film. Keď som videl v žánroch vojnový, tak som trošku čakal niečo iné, ale film ukazuje, že vojnový môže byť aj bez zbraní a výstrelov.

• 23.10.2019  17:52
    Pomáda (1978)

Mizerné herecké výkony. Ženské vyberali asi na smetlisku, aby medzi nimi vypadala Sandy k svetu. Nie že by vyzerala zle. Neviem čo je na tomto extra. 1*

• 21.10.2019  12:04

Znateľne slabšie ako prvý diel a slabúčke 3*.

• 20.10.2019  18:05

Oproti seriálu totálne sklamanie. Len kopírovali známe počiny rodiny a zbytok bol nezáživná nuda na nedopozeranie.

• 20.10.2019  18:04

Rozpačitý film s absurditami. Miestami som nechápal absolútne nereálne chovanie Adama Sandlera, ktorý vo filme pôsobil ako keby ešte verí, že darčeky mu na vianoce nosí ježiško a keď nebude poslúchať, tak mu rodičia zakážu telku.

• 20.10.2019  18:00
    Stvůra (2017)

Dobrá dráma s nízkym rozpočtom a rovnako s nízkym hodnotením. Niekedy mám pocit, že 15-20% pri hodnotení robí herecké obsadenie a hodnotenie obľúbených hercov ako samotný film. Ak by tam hrali známi amíci z Hollywoodu, tak by to malo viac percent.

• 20.10.2019  17:58

Rovnako dobrý humor ako v prvom diely. Oba diely som minimálne jedenkrát videl v minulosti a pamätal som si nejaké hefty. Zaslúžené 3*.

• 20.10.2019  17:56

Štandartný humor Jima Carreya. Jeho buď milujete, ale neznášate. Ja som niekde medzi podľa nálady :)

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53