kaposlav

kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50
    • 23.3.2019  14:10

Ani neviem čo k tomu napísať. Zrejme film na jedno pozretie, kde sa opäť a zase vracia do minulosti a hľadá hocičo, čo nebolo v minulom režime úplne v poriadku.

• 23.3.2019  10:25
    Aquaman (2018)

Film sa začína v roku 1985 a presne v tej dobe by to bol aj pomerne dobrý film, ale teraz? 74%? Je to také detské fantasy pre nenáročných.

• 17.3.2019  17:04
    Creed II (2018)

Film nemôže byť dobrý, keď už od úvodu je jasné ako bude prebiehať a ako skončí bez toho aby som si prečítal obsah, videl trailer, alebo čokoľvek. Príliš jednoduché a slaboduché.

• 14.3.2019  17:47
    Toman (2018)

Jeden cudzinec povedal, že až príliš sa Česi (a aj Slováci) vracajú do minulosti. Myslel to na politiku. On mal 100% pravdu. Strašne veľa filmov sa točí o komunizme, 2. svetovej vojne a podobne. Neviem či je to dookola vyplakávanie o minulosti len v náture, alebo účel pripomínať minulosť, keď sa nerieši prítomnosť a budúcnosť. Sory, ale mňa to už väčšinou nebaví pozerať a oceňovať niečo čo trvá 145 minút a nudí ma to. Čo z toho, keď sú tam autentické kulisy a dobré herecké výkony? A to titulovanie, že podľa skutočnej udalosti je už kontraproduktívne. Ak by sa nezmenil režim, tak ta skutočná udalosť by bola úplne ináč skutočná :)

• 10.3.2019  15:37

Podobný film ako "Vězeňské peklo". Dosť predvídateľné a herecké výkony nie zrovna najlepšie, ale na tú dobu za 3*.

• 3.3.2019  19:45
    Vlk (2009)

Film nevzbudzoval vo mne žiadne emócie a nevytvoril som si žiadnu väzbu na postavy či zvieratá vo filme. Nie je to špatný film, ale ničím ma neoslovil dokopy.

• 2.3.2019  18:03

Film o čiernej komunite a ich pohľade na konfrontácie medzi nimi a políciou.

• 2.3.2019  13:43

Príbeh zaujímavý, ale niečo na tom spôsobe ako to bolo podané, natočené a od prezentované bolo nedobré a to preto, že som nemal potrebu to pozerať sústredene na 100%, ale stačilo jedným okom. Konkrétny dôvod avšak neviem prečo.

• 27.2.2019  19:29
    Úkryt v zoo (2017)

Myslím si, že ak by sa takýto príbeh stal na západe, tak by bol omnoho známejší. Celkom dobrý film isto hodný 3*.

• 25.2.2019  20:30
    Hovory s TGM (2018)

Historický? A ako sa vie o čom točili? Tak toto je len vymyslená zlátanina.

• 24.2.2019  22:26
    Falco (2008)

Slabé 3*

• 17.2.2019  18:20

Zaujímavý film s primeraným humorom. Môžem len odporučiť na relax.

• 17.2.2019  13:02

Pozeral som asi tak, že polovičku filmu normálne a druhú polovičku jedným okom popri niečom, čo je dôsledok, že film nie je až tak dobrý. Slabé 3*

• 16.2.2019  23:09
    Na dřeň (2012)

Je to typický film pri ktorom váham medzi 3-4*. Film mi príde jedinečný a nie tuctový, čo je jeho výhoda. Možno by som vynechal asi 10 minút zbytočnosti a preťahovania vo filme, čím by som ho zatraktívnil a dal by som 4*.

• 11.2.2019  10:10

Na to, že film točili Američania o Sovietoch, tak som čakal, že si budú na nich honiť ego, ale našťastie sa dosť krotili. Samozrejme, že keby sa jedná o americkú historickú udalosť, tak by to trošku ináč poňali, ale aj tak je to dobré. Váhal som medzi 3*-4*, ale je to bližšie k tým 3*.

• 11.2.2019  10:06

Myslím si, že film sa podaril a predčil moje očakávania. Kamaráti film ešte na prelome novembra a decembra chválili, ale ja som bol trošku skeptickejší a preto som bol asi aj spokojný.

• 11.2.2019  10:04

Pre mňa sklamanie. 70% filmu som sa nudil a film pri tom trvá až 141 minút. Niekedy nerozumiem tomu prečo radšej nespravia film, ktorý trvá 90-95 minút a tým pádom bude atraktívnejší. Ryan Gosling je nudný a filmu moc nepridal. Osobne odporúčam si pozrieť dokumentárny film o tomto, ktorý bude minimálne o polovičku kratší, autentickejší a bohatší o informácie. Slabé 3* hviezdičky s oboma prižmúrenými očami.

• 6.2.2019  21:30
    Brexit (TV film) (2019)

Keď je raz téma pre mňa nezaujímavá, tak sa môžu herci aj s režisérom pokakať a nedám tu hviezdičiek blížiacich sa ku premršteným 73%. Táto medializovaná téma, ktorá sa na Slovensku 95% ľudí vlastne ani netýka je typická. Zasierať ľudom myseľ nepodstatným, čo mal napr. americký prezident na večeru, alebo kde sa britská kráľovna vysrala, ale dôležité veci obchádzať, či bagatelizovať. Jediné čo ako tak podstatné je fakt, že tam mnoho Slovákov pracuje a vystúpenie z EU im z komplikuje trošku život, ale a čo? Ľudia chodia na dovolenky do Egypta, Tuniska, alebo na Kubu. Priberieme ich do EU, aby sa ľudom jednoduchšie chodilo na dovolenky? Keď nechcú byť v EU, tak nech idú do pi*i a nech sa im nikto z EU nepoklonkuje a nepchá do prdele. A propagácia vecí a názorov je úplne bežná v Európe od 2.svetovej. Kto nepropaguje neuspeje!

• 5.2.2019  21:13

dlhé a nudné

• 4.2.2019  02:40
    Jackie Brown (1997)

Slabé 3*. Ani herecké obsadenie nezachráni priemerný film na jedno pozretie. Osobne by som to skrátil o 10-15 minút, aby to malo lepšie tempo, ale na šmejda Tarantina je to dobré.

• 30.1.2019  18:35
    Jan Palach (2018)

Mal kde bývať, čo jesť, čo piť, zdarma zdravotnú starostlivosť, mohol študovať, mal si čo obliecť, bol v zahraničí a mohol cestovať do XY krajín, zrejme netrpel núdzou o peniaze, bol fyzicky zdravý. Zrejme bol aj atraktívny pre ženy a po založení rodiny by dostal byt, ktorý by bol schopný splácať. Kde bol teda problém? Nebol duševne v poriadku! Nikto normálny by sa za takýchto životných podmienok neupálil. Koľko ľudí dnes nemá kde bývať, čo jesť, nemá prácu, alebo ho ženské nechcú, či je invalid a nikto sa kvôli tomu neupáli. Ak by žil v dnešnej dobe, alebo niekde v Afrike, čo by si spravil? Odrezal čuráka a zjedol, a vysielal by to online cez net? Film je to dobrý a pomerne dobre natočený, ale oproti realite tam bolo mnoho vecí cenzurovaných :) a upravených. Ach ta dnešná cenzúra :/

• 29.1.2019  14:13

V pohode film o človeku, ktorý kvôli peniazom nevie čo od radosti a ako sa môže zmeniť. Kontruje mu vážne chorý teenager, ktorý zase v živote nič dokopy nezažil.

• 28.1.2019  16:43
    Upgrade (2018)

Film o blízkej ďalekej budúcnosti. Možno teraz k neuvereniu, ale kto by uveril pred 100 rokmi ako to bude teraz.

• 27.1.2019  18:49

Bežný film na jedno pozretie. Myslel som si ešte počas sledovania, že ide o skutočný príbeh, ale mýlil som sa.

• 27.1.2019  12:40

Slabé 3*. Ku koncu som sa už aj nudil.

• 26.1.2019  21:30
    Grimsby (2016)

Po nejakej dobe nadpriemerná komédia. Niekoľko scénok sa im fakt podarilo.

• 25.1.2019  12:27

Videl som pár dielov, ale asi ani jeden nie celý. Je dobré, že sa niekto venuje takýmto témam.

• 25.1.2019  12:26
    Pátrání (2018)

Výborný film, ktorý si ešte niekedy isto rád pozriem. Samozrejme až o niekoľko rokov, aby som si nepamätal dej a bolo to rovnako dramatické a nepredvídateľné.

• 25.1.2019  10:36

Nápad je relatívne dobrý, ale nedomyslený. Mnoho veci neobjasnených a scenár je deravý.

• 20.1.2019  12:31

Slabúčke 3*, až by jeden mohol napísať, že zbytočný film. Ono to malo úroveň ako obyčajného TV seriálu.

<< předchozí 1 2 3 4 13 26 38 50