kaposlav

kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 11.11.2017  20:00
    Safari živě (TV film) (2017)

Chrapúňske, bezohľadné a drzé! Nejaká anglická kača jazdí celý deň na aute po národnom parku v Afrike za riťami dvoch levou a ešte to akože inteligentne komentuje. Proste drzí a bezohľadní Angličania. Neviem čo by povedali keby sa niekoľko Afričanov vyberie do Británie a na aute by im jazdili po Národnom parku a ničili prírodu. Ako by sa tvárili ľudia, keby ich niekto celodenne špehuje osobne z pár metrov ako jedia, seru a súložia? Safari je anglický výmysel provozovaný v kolóniách. Prečo si to nezriadia vo svojej krajine? Že vraj dokumentárny film. Asi by si mali brať títo tvorcovia príklad z tvorby Pavla Barabáša ako sa chovať v inej krajine a ctiť si aj iné živé tvory. Toho sa žiaľ nedožijem, keďže oni si nectia ani iné národy nieto ešte zvieratá.

• 11.11.2017  19:45
    Zvířata non-stop (TV film) (2017)

Fantastické obohatenie vedomostí. Čudujem sa, že to hodnotím ako prvý. Len narýchlo čo mi utkvelo najviac v pamäti, lebo komentár píšem z odstupom asi 11 hodín. Jeden potkaní pár v New Yorku dokáže za jeden rok vyprodukovať armádu 15000ks, V New yorku je podľa odhadov 2 000 000 potkanov, možno aj omnoho viacej.

• 11.11.2017  19:40
    Nelítostné království (TV seriál) (2016)

Škoda, že som nemal priestor si to pozrieť celé a v kľude :/. Myslím si, že by to zvýšilo zážitok a hodnotenie o 1*.

• 11.11.2017  17:20

O čom to je? Rocco Siffredi veľmi rád používa vo svojich filmoch slovanské herečky ako aj v tomto prípade. Čo by neurobili chudobné slovanky pre peniaze?! Takže herečky pekné a za to 1*, ale ten zbytok popíšem po lopate. Začína to pekne a pokračuje bežne perverzne priam úchylne. Najprv si lížu rite, potom si tam strkajú rôzne predmety, ktoré následne tiež lížu. Medzi tým si samozrejme lížu aj nohy. Rocco si asi vždy povie, že keď tie sliepky nechcú pracovať a chcú prachy, tak ich nedostanú len tak za obyčajnú trtkačku. Podľa hodnotenia tu na čsfd podobne rozmýšľa väčšina. Teraz neviem či je to smutné, alebo v poriadku.

• 10.11.2017  10:52

Z minima vyťažené takmer maximum. Odohráva sa to celé v jednom podniku na malej ploche. Celkom silné obsadenie hercov. Trošku sú veci predvídateľné, ale zaujímavé je to až do konca a zbytočne netočili minúty navyše. Rozhodne pred pozeraním nečítajte obsah filmu, lebo z toho nebude dráma, ale dokument o tom, čo ste čítali.

• 9.11.2017  12:28

Pornofilm v ktorom je všetko, čo v pornofilme má byť a ešte aj niečo naviac, a to ten podtón plážového volejbalu, ktorý akoby tam ani nebol. Ale mne tam aj tak akoby niečo chýbalo. Pobavil ma ten biely pornoherec ktorého som už v nejednom filme videl, ale tu vynikal. Pýtate sa ako? To treba vidieť :) V úplne prvej scénke bol viac než biely pri tých dvoch opálených "herečkách" a v poslednej scénke tiež pôsobil komicky pri tých vymakaných "hercoch" ako z paródie "Tohle je Sparta". Žiaľ ako som písal niečo mne osobne tomu chýbalo a udelujem len slabúčke 2*.

• 8.11.2017  11:39

Najslabšie Performers, čo som do teraz videl. 1*

• 7.11.2017  13:10

Bežná paródia o ničom. Nebyť v názve na čo je to paródia a tých kostýmov, tak by nikto ani nevedel.

• 2.11.2017  14:13
    Guru (2002)

Na film som narazil náhodou tu na čsfd. Mal som ho aj na VHSke a videl som ho minimálne trikrát. Bežná komédia, ktorá má pár dobrých heftov.

• 2.11.2017  14:07

Opäť jeden z filmov ktorý z mála urobí slušný výsledok.

• 2.11.2017  14:05

Z úvodu ma to nijako neoslovilo, ale postupne sa to vyvinulo. Film je o mladom aktivistovi, ktorý chce svoje presvedčenie výraznejšie demonštrovať ako väčšina.

• 2.11.2017  14:02
    Až vyjde měsíc (2012)

Bez debaty 100% odpad! Všetko zle!

• 1.11.2017  13:24
    Operace Silver A (TV film) (2007)

To je taký klasický film, že niečo medzi 3* a 4*.

• 31.10.2017  17:07

Nuž ešte horšie ako som pri najhoršom očakával. Trápne herecké výkony niektorých hercov a ešte trápnejšie kostýmy. Neviem či to v roku 1997 pôsobilo veľkolepo, ale teraz určite nie. Akurát udelím 1* za nápad.

• 25.10.2017  10:43

Herecké výkony na úrovni telenovely a tie lietajúce písmenka na úrovni chlapčenských hudobných skupín z 90tých rokov. O tých vizuálnych efektoch radšej pomlčím. O čom to vlastne bolo? Ušetrite si radšej skoro dve hodiny života!

• 24.10.2017  10:59
    Toni Erdmann (2016)

Začalo to hlúpo, pokračovalo to hlúpo a pozerať to 160 minút aby sa to vyvrátilo je šialené. 94 minút úplne stačilo. Hlavný herec je nesympatický a aj jeho dcéra vlastne. Bolo tam zaujímavých pár momentov, ale na to netreba taký dlhý film, ktorý je v podstate o ničom.

• 23.10.2017  09:04
    Pošťák Pat (TV seriál) (1981)

Dnes ráno som si pozrel jeden diel na komplet a musím konštatovať, že je to kresťanská propaganda a ešte aj megahlúpa.

• 22.10.2017  17:14
    Mečiar (2017)

Rozhodne som nehodnotil či to je, alebo nie je pravda.

• 21.10.2017  15:42

Zosmiešňovať iných, to USA ide. Toto keby si dovolili na indiánov, ktorých vyvraždili a na černochov, ktorých zotročovali, by ich povláčili po súdoch, že by sa tvorcovia z toho do konca života nevyhrabali, až by ich niekto neodrovnal bez upozornenia. Títo nás poučujú o právach a idú vzorom celému svetu?

• 19.10.2017  09:34

Sledované jedným okom, ale dalo sa. Asi by som si to mal ešte raz pozrieť o pár rokov, ale normálne pozorne a relaxačne.

• 18.10.2017  15:02

Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Takto sa bavia zbohatlíci na robotníkoch. Potom už len sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Slovensko!

• 15.10.2017  13:09
    Chatrč (2017)

Počúvať cez dve hodiny náboženské dristy je veľa aj na vola.

• 14.10.2017  12:27
    Tajomné Karpaty (TV film) (2004)

Výborná duševná terapia 5*. Odporúčam si pustiť, keď ste samí doma a všade je ticho a kľud. Pekne si ľahnite, alebo sa pohodlne usaďte a relaxujte.

• 13.10.2017  14:28

To hodnotenie 35% na čsfd hovorí za všetko. Ak by ostali pri trilógií, tak by to bolo super, ale tým dotáčaním ďalších dielov to len a len kazia.

• 10.10.2017  15:32

Trošku ma prekvapilo to nízke hodnotenie, ale čo už. Podľa mňa len máličko chýbalo ku 4*.

• 9.10.2017  15:07
    Pátá loď (2017)

Problém značnej časti novodobých slovenských filmov je, že hlavný dej je nevýrazný, alebo vlastne skoro žiadny. Filmy pôsobia potom ako zlátaniny o ničom. Strčiť tam malé deti a nejaký potenciál, ktorý sa aj tak nevyužije nestačí. Opäť a zase za asistencie českých hercov. Bez nich už nedokážeme asi natočiť ani celovečerný film. Smutné a za 2*.

• 7.10.2017  15:12

Niečo tomu filmu chýba. Rozhodne sa dá u toho aj zaspať.

• 5.10.2017  13:21

Príliš vysoké hodnotenie za takúto hlúpu kravinu. Tie 2* sú ešte dosť dobré za hovadinu tohto typu.

• 4.10.2017  16:11

Slabé 2*. Podľa mňa by mali naši susedia už trošku začať točiť menej filmov a ísť na kvalitu. Nemusia z filmovať kadejaký tuctový scenár. Toho humoru tam nebolo na celovečerný film a dej bol taký, že sa na neho rýchlo zabudne.

• 4.10.2017  13:50
    S Hudbou Vesmírnou: Je nám teplo! (hudební videoklip) (2015)

Z času na čas si prejdem aká hudba a aké klipy teraz frčia a som šokovaný ako sa deformuje a upadá to čo ľudia počúvajú respektíve pozerajú. Toto je len príklad o čom píšem, lebo pred 20 rokmi by o to málokto zakopol.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40