kaposlav

kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48
    • 15.9.2018  11:34

Keď to budem brať ako vymyslený príbeh s reálnymi postavami, tak je to relatívne dobré. Ak to mám brať ako skutočný príbeh, tak len nekompletný jedinec tomu uverí, že to takto bolo. Nepochybne politické čistky boli, sú a budú, ale nie len v socialistických krajinách. To isté sa dialo aj v USA a v západných krajinách. Nuž a stále sa to deje a diať bude, ale na to sú už rafinovanejšie metódy. Najlepšia scénka je so šikmookým tlmočníkom. To bolo na 100% :).

• 14.9.2018  10:49

Vypadal ako blbec, choval sa ako tlk, obliekal ako ako debil a úmyselne dovrzal test kvôli osobe o ktorej nevedel v podstate nič. Okrem toho nemal kamarátov a bol to mamin cecok. Ahá, takže takto si mám predstavovať inteligenta.

• 7.9.2018  10:09

Neviem čo je na tom také extra, ale chovanie postáv mi neprišlo moc reálne. Slúžka sa chovala ako keby je paní domu a to naťahovanie o súhlas o sobáš bolo ako z rozprávky o princeznej. V USA roku 1967 sú všetci rasovo vysoko tolerantný (pekná blbosť). 3* je maximum pre tento obyčajný film.

• 7.9.2018  10:07
    Povodeň (1998)

Priemerný film v ktorom scenárista absolútne nebral ohľad na pravdepodobnosť.

• 20.8.2018  20:55

85%? Trošku nudné, depresívne a ponaťahované. Ak by to malo 65%-70%, tak by som to ešte pochopil, ale podľa hodnotenia by to mal byť špičkový film, čo ale nie je.

• 19.8.2018  12:48

Slabé 3*. Trošku mohli domyslieť, že keď tak dlho spali a burina narástla do výšky dospelého človeka, že ovocie na tácke by bolo už dávno hnilé a mäso pokazené a smrdelo ma metre.

• 17.8.2018  17:48

Pamätal som si to ako dobrý film so super nápadom, ale keď som si to pozrel teraz, tak ma to nebavilo. Asi to bolo opäť a zase dobré po tom porevolučnom ošiale ako mnoho podpriemerných filmov, ktoré mi vtedy pripadali super.

• 13.8.2018  18:50

Neviem ako ostatní, ale videl som verziu kde bolo písané, že nejaká časť sa nedochovala, ale každopádne to stojí za pozretie.

• 13.8.2018  13:44
    Obušku, z pytle ven! (1955)

Toto ma na svedomí zrejme podobný propagátor komunizmu ako tú frašku Dařbuján a Pandrhola (1959). Mrdať deti jedno za druhým rok čo rok áno, ale živiť ich ma niekto iný. Čo na tom, že som debil bez peňazí? Veď na vine je vždycky nejaký podnikateľ. Každopádne ho treba vykresliť ako chamtivého antifilantropa, čo nemá súcit s blbcom, čo najviac energie mrhá na svoj reprodukčný potenciál. Z takýchto filmových výplachov sa nechali inšpirovať najmä naši potmavší spoluobčania a neprešlo ich to ani po revolúcií. Výsledok dnes vidíme všetci ako v SR, tak i v ČR. Našťastie tu máme cirkev, ktorá káže milujte sa, množte sa. Tak nech sa páči a môžete sa o tie mnohopočetné rodiny aj s darebnými rodičmi starať, ale zo svojho, čo je odveký problém cirkvi, keďže oni nič neprodukujú a žijú z daní pracujúcich a z príspevkov. Toto sú choré nebezpečné myšlienky, čo propaguje táto takzvaná rozprávka, ktorá vznikla z úplne iného dôvodu ako na čo sa hrá. Ja sa ani nečudujem, že Hitler je tak populárny a že ľudia vyjadrujú tak radikálne riešenia problémov ako čo počúvam a odpor voči emigrantom. História sa opakuje. Vlastne táto rozprávka nás učí, že máme byť dobroprajní a pohostinní k tým, čo majú veľa detí a nič do úst a potom keď si zvyknú, že ich chováme ako prasce, tak sa množia vo veľkom ďalej. Rozdiel je ten že z prasat je úžitok.

• 13.8.2018  10:01
    Světla ramp (1952)

Po tom ako som pozeral nemé grotesky s typickým výzorom Charliho Chaplina, tak som mal problém z úvodu filmu ho aj spoznať. Calvero (Chaplin) vypúšťa počas filmu jednu múdrosť za druhov a osvedčil sa aj ako psychológ. Osobne, divadelné predstavenia ma vo filme nebavili a zbytočne natiahli film, a spravili z neho len priemer, ktorý netúžim vidieť znovu.

• 13.8.2018  09:57
    Hráči (1998)

Film o tom ako vás môže kamarát priviesť do poriadnych problémov. V hlavnej roli Matt Damond a jeho problémovyrábajúci kamarát Edward Norton.

• 9.8.2018  21:36

Hardy v tejto groteske zjedol klincov viac než je zdravé :)

• 9.8.2018  11:09

Zatiaľ najslabší film, ktorý som s Chaplinom do posial videl. Myslím si, že individuálne bez ďalších hercov a komparzu moc humoru nenamútil ako podnapitý. V tomto to mali Laurel a Hardy ľahšie, keď humor robili v dvojici a mohli si nadhadzovať, a dopĺňať sa.

• 8.8.2018  18:07

Najväčší brak, ktorý som videl v úlohe s Jozefom Kronerom.

• 8.8.2018  17:13

Film je natočený kvalitne a napriek tomu, že ma ragby nezaujímajú, tak film je v pohode.

• 8.8.2018  13:36
    Starci na chmelu (1964)

Neviem čo úžasného je na tomto filme. Aj som bol na chmelnici, ale cestu k tejto kravine som si nenašiel. Otrasné pesničky a ostatok by sa zmestil do jedného dielu seriálu, kde by sa to stratilo. Jediné čo stojí za pozitívnu zmienku je jeden verš z pesničky "Chodili spolu z čiste lásky" a ostatok je hnoj.

• 8.8.2018  09:33
    Kouř (1991)

"To je náš kotelník, on je trošku padlej na hlavu". Mne prišli všetci ako padnutí na hlavu. Film na propagáciu fajčenia a alkoholizmu okrem iného.

• 5.8.2018  21:32

Výborný film Charlesa a scénka s boxom úplne Top. Zdá sa mi, že som to dávno pradávno videl v TV.

• 5.8.2018  13:49

3 pekné pesničky a kostýmy nerobia hneď samozrejme dobrý film.

• 5.8.2018  01:26

Niečim mi prišiel tento film iný ako sú filmy Stalloneho. Neviem to ale identifikovať. Čo sa týka filmu, tak sa pomaly rozbieha a netrpezlivý divák by to nemusel dopozerať. Každopádne je to na 3*, ale prišlo mi, že akčnosťou trošku šetrili.

• 4.8.2018  18:24

Vo filme sú dobré aj nudné pasáže. Celkovo dávam 3*, ale s odretými ušami.

• 4.8.2018  15:49
    Diktátor (1940)

No mne to až také super neprišlo aby to malo 86%. Isto na tú dobu je to dobre natočené a Chaplin bol výborný herec.

• 4.8.2018  11:23

Belle Claire 3*, Ria Sun 4*, Kristy Black slabé 3* a Brittany Bardot odpad! hnus. Ta posledná scénka to celé kazí. Stará hnusná humáčka.

• 2.8.2018  20:59

1* za pekné herečky, ale samotná pohádka stojí za veľké H. Už od úvodu to bolo až trápne predvídateľné. Taktiež niekto až príliš málo myslel, že keď sa vykúpu v jazere, tak nemôžu mať o chvíľku všetko suché a ani kvapka po vode. Na rok 1978 to malo byť trošku dômyselnejšie.

• 2.8.2018  04:45
    Ať žijí duchové! (1977)

Fantasy nemám moc v láske a málokedy sa vydarí hudobný film. Tu sú tie pesničky pod úroveň a vlastne všetko.

• 1.8.2018  19:54

Neviem o čo presne tvorcom išlo. Akože som mal súcitiť so Sovákom (Dařbuján), že namrdal jedenásť detí a nemá im čo dať jesť a ešte prirobí dvanáste a najviac ho trápi, že kto mu pôjde za kmotra či čo? Keď robím baníka za malý plat, tak budem mať jedno, dve, alebo tri deti a nebudem čakať od iných pomoc, že mi budú živiť deti. Keď to nevie pred výstrekom vytiahnuť, tak nech nemrda. To je také nezodpovedné ako to dnes predvádza istá menšina v dnešnej dobe. Len debil kombinovaný s blbcom robí rok čo rok dieťa, keď nemá ani na chleba pre seba a to málo preslope a ešte plus naviac na sekeru. Samozrejme na vine je Pandrhola, že je Dařbuján ko*ot. Pekná socialistická konina. Tak ako za sociku boli trezorové filmy, tak dnes by mali do toho trezora strčiť toto, lebo to sú nebezpečné myšlienky vôbec. A aby som nezabudol, tak tých 82% je humánnych? Keby zmýšľa väčšina tak ako to predvádzal Dařbuján, tak to by sme tu boli za dve-tri generácie ako v Kambodži, alebo v Indii.

• 1.8.2018  19:44

Film ma nebavil, golf ma nebaví a 83% je šialenosť za tento výtvor.

• 1.8.2018  19:20

Vydržal som to pozerať do polovičky. Vlastne ani neviem o čo tam išlo a prečo sa to volá "Trouba k pohledáni". Nudil som sa a Depardieu vypadal ako by mlel z posledného. Bude rád ak sa dožije ešte zopäť rokov. Na miesto herectva by sa mal začať poriadne venovať zdravému životnému štýlu. Už nejeden rok si určite nevidí na vtáka pri močení.

• 1.8.2018  16:39
    Oscar (1991)

Asi po polovičke filmu som si uvedomil, že sa to dejovo ponáša na film Oscar s Funesom, ktorý som videl pred niekoľkými rokmi. Moc dobre som si nepamätal ako sa to skončilo, alebo vôbec ako to prebiehalo, tak som si film so Stallonem vychutnával. Nič to nemení na to, aj keď je to remake, že film je výborný a za 5*.

• 30.7.2018  19:51
    Kriminál (1989)

Myslím si, že tento film Stalloneho patrí medzi jeho najlepšie, keď neberiem do úvahy sériu Rocky a Rambo. Počas sledovania som si nevšimol logické chyby a scénky prebiehali v reálnych medziach.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 36 48