kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 14.6.2018  22:08
    Noční hra (2018)

Je to viac trápne ako zábavne. Herecké výkony boli tiež pod úroveň. Škoda času!

• 14.6.2018  10:41

Je to podané tak nudným spôsobom, že to môžete použiť ako uspávanku.

• 14.6.2018  08:04
    Ptáci (1963)

Uvedomujem si z ktorého je to roku, ale nechápem prečo spravia film s dĺžkou 120 minút, keď sa dala prvá polovička efektívne natočiť a zostrihať do 20-30 minút. Veď to bolo zdĺhavé a nudné. Prvá polovička až na dve minúty dokopy bola romantická nuda. Tunajších 79% opäť a zase nechápem. Asi v tej dobe každé zviera, čo bolo krvilačné v žánre horor+thriller bola automaticky pecka.

• 13.6.2018  21:01

Todd Farmer ako scenárista to riadne spackal. To malo také diery v deji až no. Druhý diel ma ešte nižšie hodnotenie, takže to bude ešte horšie (pravdepodobne), takže netreba mrhať časom na sledovanie.

• 11.6.2018  18:22
    Oni (2008)

Túto kombináciu žánrov mám rád a preto som sa do filmu aj pustil. Klamal by som keby som napísal, že film splnil očakávanie. Už v úvode filmu si tvorcovia protirečia, keď povedia, že film je podľa skutočnej udalosti a hneď na to, že nevedia, čo sa vlastne stalo. Nevedia čo sa stalo, ale príbeh je vykreslený na tú nevedomosť až až. Keby na miesto toho kecania, že je to údajne podľa skutočnej udalosti popracovali na zreálnení reakcií hercov v niektorých situáciach a na záverečnom vyvrcholení, či pridaní nejakého nepredvídateľného zvratu, tak by urobili rozhodne lepšie. Myslím si, že potenciál nebol dostatočne naplnený. Nemyslím si, že 3* by boli z mojej strany správne. Možno tak v 90tých rokoch niekde v TV by to bolo dobré.

• 10.6.2018  18:39

Napriek tomu, že to bolo o trošku slabšie ako druhý diel, tak je to hodné 3*.

• 7.6.2018  14:43

Myslím si, že z mojej strany úplne zaslúžené 3*. Bojová choreografia na tú dobu je výborná.

• 7.6.2018  10:42
    Já, Simon (2018)

Dialógy sú absolútne mimo realitu. Deti používajú také reči ako keby sú to 25 roční intelektuáli. Okrem dialógov je nerealisticky vykreslené prostredie a spôsob života v niektorých aspektoch. Ako finále, tak zase film o homošoch. To už asi nedokážu natočiť film bez teplošizmu.

• 5.6.2018  15:33
    Red Force 2 (1985)

Očakával som, keď oproti jednotke pribudla Cynthia Rothrock, že pribudne aj atraktivita, ale opak bol pravdou. Niektorí herci nezvládli svoje role a pôsobili trápne. Tým nemyslím dve hlavné protagonistky. Normálne ma tento druhý diel odradil v pokračovaní sledovať ďalší diel.

• 3.6.2018  20:49

Niektoré informácie boli dobré a užitočné, ale niektoré výpovede učinkujúcich boli subjektívne a trošku zaujaté s predsudkami. https://www.youtube.com/watch?v=jN7MQTNa5mY . Trošku pokrytecké mi príde od Francúzov (Napoleon Bonaparte, Sarkozy - napadnutie Lýbie), Japoncov (II. svetová voja - Hirohito nikdy nesúdený za vojnové zločiny, okupácia práve Kórei) a USA (Juhoslávia, Irak, Vietnam, atď...to by som tu písal do zajtra) o nejakom nebezpečí. Nemám vedomosti okrem Kórejskej vojny, ktorá bola iba na ich území, že by vyvolali niekedy vojenský konflikt a niekoho prepadli a vyvražďovali, čo sa nedá povedať o USA, Francúzsku, Japonsku a iných krajinách, ktoré viedli a vedú "filantropovia". Opäť a zase zlodej kričí, chyťte zlodeja. Aký cinizmus to musí byť, keď práve z tých najagresívnejších krajín ľudia mudrujú o KĽDR. Čo tak niekedy spomenúť, že nedrancujú a neznečisťujú prírodu za vidinou zisku ako moderní kapitalisti západného tipu? Každá minca ma dve strany a len hlupák je zadubený a nevidí to, alebo to zistí až keď je neskoro.

• 3.6.2018  16:51
    Dej mi své jméno (2017)

Nič proti homošom, ale pozerať na nich vo filme teda netúžim. Taktiež mi nejako rezala uši aj ta Taliančina.

• 2.6.2018  19:55

Po nejakej dobe film, ktorý neľutujem, že mi ubral čas zo života. Neviem či to bol zámer, ale policajtom som teda nefandil vo filme, lebo minimálne Butlera vyprofilovali ako kreténa. Vo filme sa mi páči, že je tam niekoľko zvratov a dej potom nie je predvídateľný.

• 2.6.2018  19:50
    Taylor Swift feat. Ed Sheeran, Future - End Game (hudební videoklip) (2018)

Keď človek nerozumie textu, tak očakáva, že o čom to je sa dozvie z klipu. Tu som sa dozvedel gulové. Spev a hudba ma nijak neoslovili a klip bol taký typický moderný, čo znamená pretŕčanie mladých báb v moderných handrách s nejakou trápnou choreografiou a samozrejme len luxus okolo seba ako auta, lode, baráky a podobne. To sa dnes evidentne divákom páči v klipe, ale príliš málo, aby som to opakovane počúval, alebo pozeral.

• 2.6.2018  19:44
    Childish Gambino - This Is America (hudební videoklip) (2018)

Chcel by som vedieť za čo to má také hodnotenie. Hudba je nevýrazná, nechytľavá a nudná, Spev v podstate žiadny ani neviem čo bol refrén. Klip som si zhruba domyslel o čo išlo, ale pozerať sa na polonahého chlapa s divnou choreografiou teda nemusím. Takže asi to ma nejaký bombastický text, ale pochybujem, že všetci čo tu dávali tie premrštené hodnotenia mu v pohode rozumeli. Tunajším stačí hocijaké hovno z poza mora a bude im voňiať, ale oni o naše poriadne pesničky ani neškrknú.

• 2.6.2018  19:05
    Hra smrti (1978)

No rozhodne lepšie herecké výkony ako vo filme Cesta draka. Pri hodnotení filmu Cesta Draka som musel riadne privrieť oči, aby som dal 3*. Tu je to celkom zaslúžené.

• 30.5.2018  15:14
    Cesta draka (1972)

Tí, čo udeľovali 5* museli byť totálne zaujatí a neobjektívni. Herecké výkony boli slabé a jediné, čo ma napadá, že to má toľko percent (76%) je úcta k Bruce Leemu. Akokoľvek som prižmuroval oči, tak len 3* dávam.

• 29.5.2018  16:13

Čakal som niečo lepšie. Myslím, že na to obsadenie sa to dalo ešte aj lepšie urobiť. Neviem či bol problém v scenári, ale potenciál nebol na plno využitý.

• 27.5.2018  12:14
    Nejtemnější hodina (2017)

Nie je to nič iné ako špinavá propaganda o posluhovačovi diktátora.

• 24.5.2018  17:55

Dobre som sa nasmial. Dúfam, že som to správne pochopil a tie príbehy sú len vymyslené a hrané, a ma to byť zábavný seriál. Videl som zatiaľ len tento diel https://www.youtube.com/watch?v=ENp3MlfIcJw a ten 2. príbeh je fakt bomba. Nikdy by ma nenapadlo, že existuje aj röntgen análneho otvoru a niekto, kto ho absolvoval + pichanie ihiel do čuráka sa tým bude chváliť pred kamerou.

• 24.5.2018  17:15

Je to taký experimentálny film o machľošovi, ale žiadna bomba.

• 18.5.2018  11:59

Pokiaľ to nemala byť trápna komédia, tak to bolo iba trápne. V džungli pokosená tráva je luxus :). Ak by si dali viac záležať na hereckých výkonoch a so strihom a trošku doladili scenár, tak by to bolo aj na 3*.

• 7.5.2018  15:47

Film skoro o ničom. Je to také pozeranie na silu. Jedným slovom nuda.

• 2.5.2018  17:40

Zbožňujem filmy o hlupákoch. Načo to pozerať?

• 29.4.2018  14:16

názov sedí

• 30.3.2018  11:48

Ak chcete niečo vedieť o marihuane, tak tento dokument doporučujem https://www.youtube.com/watch?v=4F_FijTD7sQ&t=104s

• 22.3.2018  12:25
    47 metrů (2016)

Najprv som dal 3*, ale o chvíľu som to znížil na 2*. Malo to predsa len niekoľko nedomyslených, alebo skôr nezmyselných chýb. Po vizuálnej stránke je to kvalitné, ale je to predsa len už rok 2016, takže to nie je dostatočný dôvod na 3*.

• 19.3.2018  14:56

Pri pozeraní okrem toho, že som dostal chuť na dobrý klas kukurice som bol informovaný o tom, čo som vlastne vedel. Všetko je len bezohľadný obchod! Kto profituje, tak ho ostatok nezaujíma a kto dopláca, tak držkuje. Kto nevie a nemá poňatie o súvislostiach, tak zmýšľa ako čierna paní vo filme, alebo vlastne ani nezmýšľa.

• 13.3.2018  12:25
    Swingtime (TV film) (2006)

Najviac démonizujú a antipropagujú minulý režim vymyslené a polopravdivé príhody. Po nejakej dobe bude aj toto pravda.

• 12.3.2018  14:23
    D1 (TV film) (2016)

Najprv mi to prišlo ako zaujímavá téma, ale strašne ma to nudilo. Ja by som to napratal do 15 minút a bolo by to ako tak atraktívne. https://www.youtube.com/watch?v=d0eypAHRhlE

• 12.3.2018  13:19

Tri príbehy ktoré spolu vlastne nesúvisia, ale sú vo filme prestrihané a skáču z jedného do druhého. Zaujímavých je na celom filme dokopy 5 maximálne 10 minút a zbytok je podradný zlepenec.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44