kaposlav

kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 16.1.2018  22:00

Tak tento otrepaný stereotyp ani Riley Steele nezachráni.

• 15.1.2018  21:13

Je to také nezáživné, zdĺhavé a pred polovičkou filmu som to začal preklikávať. Nevtiahlo ma to citovo do deja, čo bol zrejme zámer diváka trošku citovo vydierať. Proste mňa to osobne nezaujalo dostatočne, aby som to pozorne pozrel v celku oboma očami. Zaujala ma pasáž u toho autora tej knižky, keď pustil švédsky hip-hop a po chvíľke Gas (Ansel Elgort) povie, že oni nerozumejú švédsky. Áno, presne tak. Američan, alebo Angličan nebude počúvať to, čomu nerozumie. Taký ritolezci sú hlavne Slovania na čele so Slovákmi. Slovákovi nevadí, že je to po anglicky a hudba stojí za prd. Motto Slovákov by mohlo byť: Vlastné hanobiť, cudzie obdivovať.

• 15.1.2018  13:23
    Ztracena v Kolumbii (TV film) (2015)

Nejde o nejaký nadštandardný film, ktorý sa vryje do pamäti, ale na 3* to ako tak má. Tvorcom sa podarilo zamyslieť sa o tom ako to skutočne bolo a ostať na pochybách. Diváka nalákajú na úzky výber potencionálnych páchateľov aby sa ku koncu zrodilo aj nejaké prekvapenie. Filmov s podobným scenárom je viacero a tento nie je isto najlepší, ale je pozerateľný. Nie som si istý či tunajších 38% je objektívnych. Zdá sa mi napriek tomu, že to nie je nič extra, podhodnotené o 15 až 20%.

• 14.1.2018  23:02
    Hunger Games (2012)

To čo je za tranvestit-punkáčsku pi*ovinu? 81. najobľúbenejší film? Traja scenáristi? To nie sú scenáristi, ale traja kamoši, čo si spolu dali bongo a načmárali debilinu, ktorú ešte nepochopiteľne niekto odfinancoval, aby sa to natočilo. Mal som pocit, že to je trápna komédia, ale v žánroch komédia nie je uvedené, tak si tu debilnosť a trápnosť neviem vysvetliť. Zrejme si musím dôkladnejšie vyberať filmy na pozretie, aby som nemrhal časom na podobné ko*otiny. V poslednej dobe mám pocit, že čím väčšia konina vznikne, tým väčšiu šancu má na natočenie pokračovania. Ak je to megakonina, tak do troch rokov aj tri pokračovania ako Hunger Games.

• 14.1.2018  20:15
    Thor: Temný svět (2013)

Strašne hlúpe. Vyspelejší sú nezrovnateľne ako ľudia v 21. storočí, ale boje sú hromadné zoči voči ako v stredoveku. Ak je scenár debilný, tak ťažko čakať dobrý film. Ešte koľko pokračovaní sa natočí, aby to omrzelo aj takých, čo nepotrebujú vo filme logiku a stačia im vizuálne efekty na nadštandardné uspokojenie?

• 13.1.2018  22:16
    Thor (2011)

Pôvodne som si myslel, že Thor je nejaký debilko s kladivkom, ale nakoniec sa z toho vyklul v pohode film. Zrejme si pozriem aj pokračovanie.

• 12.1.2018  23:28

Film ma výbornú predlohu na vyjašenie sa v špeciálnych efektoch, čiže nič pre mňa. Pre mňa na tento žáner moc dlhé. Tie komiksovky zaspali asi dobu, lebo bez tých efektov by to bola sračka vhodná na rok 1985 možno 1990. Počítam, že ešte natočia aspoň 5 pokračovaní a budú točiť dovtedy, pokiaľ herci skutočne nepomrú a to žiaľ.

• 12.1.2018  23:22

Film naráža na reálny problém a to je, že peniaze sú dôležitejšie ako zdravie ľudí. Film je na motív skutočnej udalosti a odohráva sa v 80tých rokoch minulého storočia v USA, keď vedomosti ľudí o HIV a AIDS sú len chudobné a často mylné.

• 12.1.2018  23:18
    Vichr 3 (2017)

Ja by som zvládol ešte jedno pokračovanie. Nechám sa prekvapiť, či sa dočkám. Musím pochváliť výber herečky Hanne Binke.

• 12.1.2018  23:15

Celkom podarený film na voľný čas. Tom Cruise sa mi začína celkom pozdávať v týchto tipoch filmov. Je tu uvedený nejaký film Bang Bang! ako súvisiaci, tak som zvedavý, čo to je zač.

• 12.1.2018  23:12
    A-Team (2010)

Mne to prišlo stupídne a odfláknuté, a k tomu zbytočne strávené dve hodiny. Scenáristov sa vystriedalo ako na seriály Tak plynie čas a hovno z toho.

• 12.1.2018  22:58

Film na tému cigáni v mojom baráku ma veľký potenciál, ktorý isto nebol využitý naplno, ale pár momentov vo filme je celkom podarených. Myslím si, že je to celkom dobre načasované na dobu, keď mnoho cudzincov migruje nie len do Francúzska a mnohý im chcú pomáhať, a tu je návod ako. Samozrejme netreba všetkých hádzať do jedného koša, ale u cigáňov skutočne ide len o výnimky, čo sa vedia asimilovať. V prípade iných národov to vidím podstatne svetlejšie ako u cigáňov. Zaráža ma uvedený fakt vo filme, že vo Francúzsku je 18 000 cigáňov na tak veľkú krajinu. To sa len v slovanských krajinách, slušne napísané, tak rozmnožili? Slovania sú asi všeobecne pohostinný a preto sa sem natrepali všetci možní od maďarov po cigáňov. Na západe si akurát tak cudzích vozili na otroctvo.

• 12.1.2018  22:43
    To (2017)

No v žánroch isto chýba aj sci-fi. Žiaľ zaznamenal som aj chyby vo filme, čo tomu teda nepridáva. Keďže som pôvodnú verziu nevidel a ani sa ju nechystám pozerať, tak som celkom zvedavý na pokračovanie, ktoré by malo byť v roku 2019.

• 9.1.2018  17:53
    Muž z oceli (2013)

Prvých 15 minút bolo o trápnych kostýmoch a nutného, ale dementného úvodu. Pokračovalo to do asi 50 minúty zaujímavo, tak že ani neviem ako ten čas uplynul. Tie boli v pohode pozerateľné. Nuž a potom prišla namiesto dramatického deja séria nákladných špeciálnych efektov, kde sa demolovalo všetko na vzdory logike, ktoré by som žral pred 20tími rokmi. Pri niektorých filmoch sa zvykne písať, že film predbehol dobu. Tu je to, ale presne naopak. Výborný film tak do roku 1990. Slabúčke 3*.

• 8.1.2018  20:58

Film o čiernych basketbalistoch, ktorí dostanú šancu hrať za univerzitu so štipendiom, ale ešte sa musia popasovať aj s rasizmom. Dobrý film v ktorom som nemal prehľad v menách, pretože sa mi tí černoši mýlili.

• 8.1.2018  18:36
    Insidious (2010)

Škoda, že posledných 30 minút trošku posrali a ubralo to na dojme.

• 7.1.2018  22:04

Asi nebudem jediný kto si počas sledovania filmu spomenul na film Alive (1993). Dosť dobré, ale nič ma nepresvedčilo o tom aby som udelil 4*, ktoré dávam pre nadštandardné filmy.

• 7.1.2018  00:20

Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson je dobre doplňujúca sa dvojica, ktorá nejeden krát pobaví vo filme, ale musím vytknúť to, že ku koncu filmu ich už viac než dosť predimenzovali ako dvoch Terminátorov.

• 5.1.2018  18:06

Nič moc, takže presne to, čo som očakával.

• 4.1.2018  22:43

Ďaleko od skutočnej pravdy film nebol.

• 4.1.2018  20:45

Zatiaľ čo pri prvom diely som trošku uvažoval nad 4*, tak druhý diel je slabší a dávam slabé 3*. Hodnotenie je rovnaké, ale prvý diel je viditeľne lepší. Ešte neviem či sa pustím do trojky.

• 2.1.2018  23:38
    Iron Man 3 (2013)

slabé 3*

• 2.1.2018  00:17
    Dunkerk (2017)

Skvelý film, ktorý som po 15 minútach musel vypnúť, ale tak zaujímavý začiatok ma donútil sa k tomu vrátiť čo najskôr. Prvá polovička bola možno aj na 5*, ale potom to akosi v druhej polovičke trochu ochablo, ale neviem opísať prečo. Dodatočne som hodnotenie zvýšil na 4*. O pár rokov sa to dá opäť pozrieť.

• 2.1.2018  00:14
    První sníh (studentský film) (2015)

V rozprávke sa nerozpráva a náhodou som to zazrel v TV. Celkom zaujímavý motív z českej tvorby zo života ježka.

• 2.1.2018  00:12
    Lovec draků (2007)

Čakal som niečo úplne iné. Film sa odohráva skoro celý v Afganistane a bol natočený USA a Čínou, to znie podivne. Každopádne je to výnimočný film a nie je na jedno kopyto.

• 2.1.2018  00:09
    Spojenci (2016)

Je mi u riti, že tam hral nejaký Brat Pitt a jeho prítomnosť vo filme nebol dôvod pozretia ako u iných užívateľov. Osobne si ale myslím, že mnohí by dali o hviezdičku menej, keby vo filme práve on nehral. Vôbec som nevedel o čom film bude a čakal som niečo z fronty, keďže je uvedené, že je to vojnový film. Dej bol napokon zaujímavý a nepredvídal som koniec, čo je dôležité pre atraktivitu pre mňa.

• 2.1.2018  00:04
    Svědek obžaloby (TV film) (2016)

Film ma z úvodu moc neoslovil a pozeral som to tak jedným okom. Asi po 30 minútach som to rozpozeral a bol zvedavý ako to dopadne. Vyvrcholenie bolo pre mňa nečakané a to mám rád, ale na 4* to asi nebolo.

• 2.1.2018  00:01

O jednu hviezdičku slabšie ako prvý diel, ale stále celkom dobré. Som zvedavý, čo ponúkne tretie pokračovanie.

• 1.1.2018  23:58
    Iron Man 2 (2010)

Prvý diel mi moc nesadol a matne si spomínam, že som ho ani nedopozeral, ale toto sa celkom dalo pozerať. Pozeral som to na dvakrát a keby to bolo na nič, tak by som sa k tomu nevrátil. Možno sa pustím aj do tretieho dielu. Na počudovanie silné obsadenie. Šesť hercov, ktorí môžu vo filmoch hrať hlavnú rolu.

• 1.1.2018  23:55

Celkom milé prekvapenie a ešte aj nemecký film :) Už sa teším na druhý diel, ktorý si pozriem najbližšie dni.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42