kaposlav

okres Topoľčany

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 19.6.2017  08:45
    Zakladatel (2016)

S kvalitou filmu som spokojný a celkom fajn na večerné pozretie. Keď som si film zadovážil, tak som len vedel, že to bude niečo o McDonalds a nič viacej. Nejakú chvíľku film ležal bez povšimnutia až som ho z pomedzi niekoľko vybral na pozretie a podľa názvu The Founder som dumal, že čo to vlastne je. Vôbec som nevedel o tomto zrode a že McDonald vlastne nepatrí Mcdonaldovi, alebo dokonca bratom Mcdonaldom. Nuž pravda je taká, že keď chceš v podnikaní uspieť a nebyť zničený konkurenciou, tak čestnosť, spravodlivosť, pravidlá, zákony, predpisy, atď. musia ísť stranou, tak ako to predviedol Michael Keaton v role Raya Kroca.

• 7.6.2017  13:17
    Rozpolcený (2016)

Človek musí mať dobrý a bezstarostný život s veľa voľným časom, keď obetuje dve hodiny na pozretie filmu o vyšinutom psychošovi. Ja som musel popri tom niečo robiť a aj tak som to nevydržal pozerať do konca. Mal som obdobia kedy som nemal starosti a mal kopec času a teraz premýšľam, či bolo rozumné napozerať XY takýchto filmov. Veď takýchto narušených ľudí stretávam denne na ulici, v práci, pri nákupe, atď...

• 7.6.2017  08:55
    Marvin the Tap-Dancing Horse (TV seriál) (2000)

Kanadská rozprávka učí deti, že nadžgať zvieratá do cirkusu je normálne. Hnoj!

• 6.6.2017  13:10

Myslím si, že si to udržalo úroveň zrovnateľnú s prvým dielom. Uvidíme čo ponúkne tretí diel.

• 31.5.2017  12:00

Slabé 3*. Niekoľko vecí bolo zaujímavých, ale miestami to bolo nudné. Zo skúsenosti môžem napísať, že nič sa nezmení. Každého zaujímajú len prachy a osobné blaho. Proste sebeckosť je na prvom mieste a čo ostatní a čo bude potom je v poradovníku.

• 31.5.2017  10:09
    Mlha v srpnu (2016)

Zaujímavý film, ale nebolo moc príjemné to pozerať. Neviem presne definovať prečo som to nedopozeral, ale asi na takéto niečo treba mať aj primeranú náladu. Za iných okolností, ak by som to dopozeral, tak hodnotenie by išlo minimálne o 1* hore. Asi aj preto som to zabudol ohodnotiť a zistil som to o pár týždňov pri menení filmov na externom zariadení.

• 27.5.2017  07:55

Takmer všetko už bolo povedané a vedel som to pred touto reláciou a ešte aj tých krátkych 30 minút museli samozrejme v "najlepšej TV" pohnojiť dlhou reklamou. Škoda je, že niektorí dlho predlho nosia tie rúžové okuliare a neuvedomujú si, že tento výkon hokejistov na MS už je a dlho bude slovenský štandard a žiadny reprezentačný tréner s tým už nič nespraví. Kvalitu máme na úrovni Rakúska, Talianska, Maďarska, Slovinska, či Kazachstanu. Jediný rozdiel tvoria starí veteráni, ktorí už ani nebudú chodiť do reprezentácie. Možno tak na rozlúčku na budúci rok na OH, ktorá zrejme ukončí dlhodobú účasť na olympiádach. Na ďalšej už pravdepodobne nebudeme. Preto buďme radi, že aspoň Cígera prijal miesto hlavného trénera a zachránil A kategóriu. Ten kto si myslí, že Cíger nebol, či nie je kompetentný, tak nech si naštuduje niečo o jeho hráčskej a trénerskej kariére a o jeho akadémií. Taktiež nech vyslovia lepšieho kandidáta na trénera Áčka.

• 20.5.2017  13:04

Tak ako som si aj myslel, že nový diel už asi sotva ponúkne niečo atraktívne a zmysluplné, tak sa aj stalo. Komerčná kvantitatívnocť ako vyšitá. Bolo isté už po prvej tretine filmu, že dopozerať tento film je plytvanie časom.

• 14.5.2017  08:56
    Pasažéři (2016)

Niet si na čo sťažovať. Film zvládli po všetkých stránkach od obsadenia, cez efekty až po to, aby to bolo zaujímavé a malo to hlavu a pätu. Ako takmer vždy tie vyvrcholenia u týchto tipov filmov namiesto toho, aby film vyšperkovali, tak práve naopak finále trošku prešpekulovali a preto tie 4*.

• 31.3.2017  15:07
    Hluboko (2012)

Ja tomu verím, že to bolo podľa skutočnej udalosti, lebo takúto nudu asi ťažko vymyslieť. Pochybujem, že sa to v poslednej tretine filmu nejako zázračne zmenilo, lebo to by sa mi len ťažko dopozeralo. Inač neviem čo to tam mali za osvetľovačov, ale značnú časť filmu som prd videl. Amaterizmus!

• 22.3.2017  13:58

Komentár je plný spoilerov! Nezmyselné počínanie postav ako prenasledovanie lupičov, čo zastrelili dvoch ľudí civilistami, ktorých ani na opätovné prenasledovanie neodradila streľba do ich áut zo samopalu, alebo čo to bolo a risk vlastného života tu a tam by som aj prepáčil, ale to, že si policajti sami od seba určia kde prespia a potom polovičku dňa sedia na terase, popíjajú pivko a nič nerobia, akože sú v práci je divné. Taktiež si nemyslím, že policajt bude so sebou vláčiť náhodného civilistu s ostrelovačkou do akcie, kde ide niekoho odstreliť a to ešte aj s jeho ostrelovačkou, čo ani nevie či mu patrí a s kadiaľ hu ma. Práve preto je tunajších 75% trošku dosť prehnaných. Ja som musel trošku prižmúriť aspoň jedno očko, aby som dal 3*. No čo už. To sú tí tunajší filmoví odborníci, čo jednému filmu vytknú zanedbateľný detail a uberú aj dve hviezdičky a u iného filmu im nevadí deravý scenár ako ementál.

• 16.3.2017  14:58
    Oddíl jedna (1979)

Film je starý, čo je jediná poľahčujúca okolnosť. Miestami je to trápne, miestami amatérske a miestami asi ako vtipy o Chuckovi Norrisovi, čiže otrepané. Videl som to medzi rokmi 1989-1991pred nástupom VHS u nás a pamätal som si len meno Logan z toho filmu. Myslím si, že som to videl pod názvom Loganová sila, ale vtedy to bol dobrý film do hlavného vysielacieho času, lebo teraz mi to prišlo biedne až tak, že by to ani podradná Markíza nevysielala na tých bočných TV ako WAU, Doma, kde vysielajú len hnoj pre nechcem písať akých ľudí, aby som neurážal.

• 14.3.2017  18:54

Dobré kulisy a efekty nerobia film s dobrým dejom a logikou!

• 14.3.2017  08:04
    Příchozí (2016)

Trošku matúca pointa, ktorú nie všetci pochopia, alebo si ju vysvetlí každý po svojom. To je ten žáner mysteriózny, ktorý až tak nemusím. Mne v tom filme niečo ešte chýbalo, aby prekročil prach priemernosti. Každopádne takéto filmy mám celkom rád a tešil som sa. Možno trošku veľké očakávanie pokazilo dojem, ale ako som písal niečo mi tam ešte chýbalo.

• 4.3.2017  20:29

Občasne pozitívne záblesky nerobia dobrý film. Logika bola ešte horšia ako som čakal a k tomu tie do oči bijúce filmové chyby. Bieda za 2*.

• 28.2.2017  14:19

Niečo medzi 2* a 3*. Polovička filmu je skoro zbytočná, ale musela byť, ináč by ten film netrval ani hodinu s titulkami. Toto je skôr hodné ako diel seriálu, ktorého jedna epizóda trvá približne 45 minút. Zbytok je len ako také zoznamovanie s postavami, ktoré je nezáživne a vlastne ich ani nevyprofilujú, aj keď na to majú viac než dosť času. Ak by som si pustil film od 30 minúty, tak by som vlastne skoro o nič neprišiel, lebo by sa dali pohodlne zmestiť do 5 minút. Dúfam, že už nebudú vymýšľať s ďalším pokračovaním, ktoré by evidentne bola len ďalšia kópia deja s inými hercami a hlavne bez prekvapenia. To by museli trošku navýšiť rozpočet a použiť väčší záber hercov a prepracovať dej.

• 28.2.2017  12:07
    Smyčka (2016)

Celkom spokojnosť a prevláda pozitívum. Maďarských filmov sa moc k nám nedostáva a podľa tohto možno usúdiť, že je to škoda. Zbytočne sme zahltení americkým brakom a to len preto, že je to z USA a množstvo dobrých filmov je v našich končinách neznámych a pri tom majú čo ponúknuť.

• 28.2.2017  08:10

Slabé 3*. Je tam pár pasáži, ktoré ma zaujali a zabavili, ale inač je to film na ktorý rýchlo zabudnem, lebo ničím nevyniká a ešte aj zrejme propaguje hnusné fajčenie.

• 26.2.2017  20:47

Výborná konina plná skvelých efektov. Ešte ta prvá polhodina ušla pokiaľ sa nevybúrili s tými efektami.

• 11.2.2017  12:52

Niektoré scénky boli ako keby na rýchlo. Myslím tie bojové ako napríklad finálna bitka, kde komparz vypadal ako na prechádzkovej jazde na koni. Vôbec to nepôsobilo ako bitka kde umierajú ľudia a ide o život, ale ako zábavná jazda na poníkoch pri kolotočoch. Taktiež mi prišlo, že toho komparzu mali poskromne a niektorí museli zomrieť viackrát. Trápne pôsobili aj prestrelky, kde desiatky borcov pálili a po minúte nikto ešte neležal na zemi a všetci si cválali na koníkoch. Táto série filmov ma hlavne problém v tom, že sa porovnáva s Mayovkami, kde hrali Brosman a Barker. Tam tie bojové scénky vypadali lepšie a je to staré viac ako polstoročie. Na čo točiť niečo, čo bolo natočené, keď sa to nevyrovná ani verzii, ktorá bola skoro čiernobiela?

• 9.2.2017  14:23
    Inferno (2016)

Ak zbadám, že vo filme hrá Tom Hanks, tak to beriem takmer istú zaručenú kvalitu, ale tentokrát som si položil otázku, prečo zobral rolu v takejto nezmyselnej kravine. Začalo to zaujímavo, ale výsledok je skôr sklamanie. Ak niekto niečo chce spraviť, na čo by to robil tak komplikovane?

• 29.1.2017  15:05

Bolo to evidentne slabšie ako prvý diel. Slabé 3*. Po prvom diely som hneď išiel sťahovať druhý až som sa tešil, ale po tomto sa mi ani moc do tretieho nechce.

• 27.1.2017  21:19

To iste ako jednotka akurát ešte o špetku trápnejšie.

• 27.1.2017  17:21

Film, kde sa nepriamo propaguje fajčenie a na ženské postavy sa asi schválne vyberali nie moc atraktívne ženy, z ktorých po nalíčení ako tak jedna ušla. Na jedno pozretie to ušlo. Ten kto vyberal hudbu do filmu a tie hrozné songy nepatrí medzi živých. Taktiež to tvorcovia moc nedomysleli ku koncu s logikou (myslím s tou zámenou osobnosti).

• 26.1.2017  09:45

Excelentná chochotina. Cez dve hodiny života obetovať tejto chochotine nemienim. Ono by sa to dalo dopozerať, ale keď to stojí za prd, tak načo plytvať časom.

• 25.1.2017  12:12

Fakt musím prižmúriť oči, aby som dal 3*. Nablblé ako klasický americký film. Ta propaganda, kde sa teroristická organizácia CIA vykresľuje ako spasiteľská organizácia je už v posledných rokoch viac než okatá.

• 24.1.2017  10:22

Ako malý som to videl viackrát, ale za ostatných 15-20 rokov ani raz. Nostalgia bola silná a zháňal som to s dabingom na nete už pár rokov. Pošťastilo sa aspoň v CZ daningu, aj keď ako malý som to videl na STV po slovensky. Samozrejme sa tam nájdu logické nedostatky, ale je to pre deti a ako dieťa som tie nedostatky isto nevnímal.

• 21.1.2017  19:42
    Mizerové II (2003)

Jednotka nebola žiadna sláva, ale toto bolo už zlé. Na svoje si prídu len tí, čo majú radi naháňačky autičiek a nepriehľadne strieľačky. Skoro dva a pol hodinový film a ja som nevydržal ani jednu hodinu.

• 21.1.2017  10:54
    Mizerové (1995)

Bolo to na 3* a miestami som sa zabavil. Žiaľ film po dejovej stránke bol tak slabý, že ma to nebavilo dopozerať a bolo mi jedno ako to skončí. Dopozeral, alebo skôr som to dopočúval pri práci na notebooku. Posledných 20-30 minút bola fakt príšerná nuda.

• 18.1.2017  09:42
    Deadpool (2016)

Pre deti dobré, ale nevhodné. Ináč je to debilné a trápne. Žáner komédia sa u filmov z USA píše vždy vtedy, keď sa vo filme chovajú postavy ako idioti? Ja som to asi nepochopil a je to úžasný film s mentálne pokročilým humorom. Podľa tunajšieho hodnotenia ide o jednu z najlepších komédií za posledných pár rokov a môj subjektívny komentár je hlúpy, lebo sa neviem zabaviť na niečom tak prepracovanom. Tie efekty a násilie sú proste lepšie ako len 81%....Dopisujem do komentára: Ešte dobre, že som si dodatočne prečítal tie komentáre užívateľov, čo dávali tiež odpad, lebo som si začínal myslieť, že všetci sú normálny a je to hodné 81%, len so mnou niečo nie je v poriadku.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38