Sarah Codyová se těší na své osmnácté narozeniny. Právě poznala svou první lásku, Christophera. Za ním i přes nesouhlas svého otce tajně uteče na večírek. Netuší, že pro jejího otce Dona to je posledním stimulem, aby začal uskutečňovat svůj zvrhlý plán. Don je rozhodnut svou vzpurnou dceru zavřít v tajné místnosti ve sklepě. Jednoho dne ji skutečně pod záminkou, že potřebuje pomoci s těžkou bednou, naláká do sklepa, kde ji uzamkne v bývalém protiletadlovém krytu (dům ho má). Sarah je v šoku. Snaží se volat o pomoc, nikdo ji ale neslyší. Po několika dnech ji Don dokonce ve sklepě znásilní a zbije. Na policii nahlásí ztrátu dcery, tváří se, že nezdárná dívka utekla s nějakým mužem. Ze dnů Sářina nedobrovolného vězení se stanou roky. Při svém pobytu Sára svému zvrhlému otci porodí několik dětí, o které se v nuzných podmínkách vzorně stará. Naučí je dokonce číst a psát. Celou dobu ovšem také myslí na svého bývalého přítele Christophera. Ten ostatně Sáru stále hledá, podaří se mu ji najít...? (TV Nova)

Lukoboss

Samozřejmě je zřejmá inspirace tou odporností kolem J. Fritzla a tohle nemůže nechat člověka klidným, protože to je hnus, kterej si nikdo snad ani neumí představit! A takovýho hajzla bych lynčoval pomalu, aby si to pořádně užil. Ale teď k filmu... ušetřím vám spoustu času! Pokud chcete něco o tomhle vědět, pusťte si radši song od Rammstein - Wiener Blut ("Komm mit mir, komm auf mein Schloss, Da wartet Spass im Tiefgeschoss, Leise, leise woll'n wir sein, Den Augenblick von Zeit befrei'n, Ja, das Paradies liegt unterm Haus, Die Tür fehlt zu, das Licht geht aus."). Po filmové stránce je to strašná slabota, zasloužilo by si to lepší zpracování, nemluvě o tom, že opravdu herci za těch 20 filmových let vůbec nezestárnou. Hrozně to bije do očí a vůbec jsou tam další záležitosti, který prostě jsou špatný, hloupý a víc slov asi nechci tomuhle věnovat. ()

HonzysKISS

Přiznávám, že reálná představa tohohle filmu je vážně děsivá a nechutná, ale jde pouze bohužel opravdu o tu představu. Není to vůbec brutálně natočené, což je velká škoda. Takový skvělý potenciál a je totálně nevyužitý. Dokonce ani to znásilnění není moc vidět. A když se děj posune do prostřední části, tak to vlastně ani nevypadá tak špatně, jako kdyby to byla spíš pohádka než horor. Žádné deprese ani strach. Dokonce i herci byli nic moc, absolutně jsem jim to nebaštil. Hudba taky nebyla moc dobrá, hrály tam především samé trapné odrhovačky. No a nemluvě tom, že typka tam je několik let a vypadá stále stejně pěkně. Závěr je strašný, pokud to takhle skončilo i doopravdy, tak ten pán je vážně dement. 50/100 ()

Arsenal83

Úplne sa môžem stotožniť s užívateľkou LindaVa. Tento film si zaslúži prevedenie vo väčšom alebo seriálové spracovanie. Pretože taká skutočná udalosť, to sa len tak nevidí, to mi až hlava neberie. A kto si myslel, že Kampuschovej únos bolo niečo, tak toto má ešte väčší potenciál. Veľkou chybou je spomínaný vývoj postáv. To fakt nešlo natočiť lepšie a znázorniť ako beží čas aj na tvárach protagonistov? 20 rokov je predsa len nejaká doba, to sa malo nevyhnutne prejaviť. Pretože časom začali deti vyzerať rovnako staro ako ich matka, a to už začínalo byť trochu trápne. Dúfam, že sa niekto chytí a celé to prepracuje do niečoho viac stiesneného, silnejšieho, dramatickejšieho. ()

ANTYCHRYST

To je brutal tahle story... maximální hnuj uchylnej.. neměla šanci se dostat ven..a ještě ji tam odjížděl tatínek!! Brrr... hnus nejhlubšího zrna..jen nechápu že 20 let si nevšimla ta žena..ze chodi pořád do toho sklepa..zamyká ho..prostě nic hi nebylo divné tvl..80% Toho zmrda bych vykastrival a nechal do konce života..každej den znasilnovat pořádnym koňskym perem! Neuvěřitelné..čeho jsou lidi schopný ()

TheEvilTwin

Celkem smekám a divím se, že tenhle béčkový tv film s béčkovou produkcí i béčkovými herci dokázal zaujmout na tak špičkové úrovni. Celá tahle kauza ohledně Fritzla je podána celkem výživně i informačně šikovně a ačkoliv filmařsky jde o průměr, sám jsem se přistihl, jak jsem se místy zarýval do sedačky a ke konci jsem se i celkem dost od napětí zapotil. Obstojná jednohubka, která asi nikoho neurazí a slabším povahám dovede i pěkně zavařit. ()

• Film se inspiruje kauzou Josefa Fritzla, někdy též nazývanou jako „Kauza Amstteten“. Fritzl od 28. srpna 1984 věznil ve sklepě svého rodinného domu svou dceru Elisabeth. Zde ji pravidelně znásilňoval a zplodil s ní sedm dětí, z nichž jedno zemřelo, tři byly uvězněny ve sklepě spolu s matkou a tři žily přímo v domě. Když Fritzl Elisabeth uvěznil, byla osmnáctiletá, když byla osvobozena policií, bylo jí již 42 let. (pornogrind)