Zrůdy (1932)

Sokujici film, vubec se nedivim, ze v te dobe byl zakazan a uzamcen na 40 let do trezoru. Nekteri herci byli opravdu podivni, jako treba hrec bez nohou a rukou. Nebo co mel jen ruky, obdivoval jsem jak mrstne se dokaze pohybovat. A taky herecka co nemela ruky a vsechno delala nohama. Reziser musel, asi dost dlouho hledat lidi pro ten film. To se jen tak nevidi.

Blbec k večeři (1998)

Me ten film strasne zklamal. Cekal jsem poradou zabavu, ale skoro vubec jsem se nesmal. Krome par vtipu, ale ty se potom zacali opakovat a to uz nudili. Je to zkratka z meho pohledu dost lacina komedie.

Dvojníci (1984)

Jedna z nejlepsich komedii kde hraji Terence Hill a Bud Spencer.

Vyšší princip (1960)

Uchvatné drama. Realně vykresluje jak němci za valky potrebovali lidi z respektu popravovat, aby z nic sel strach a lide se pak nemohli proti nim postavit. A tak si k vuli prkotine vybrali tri mlade nadejne studenty a cely film se toci kolem jejich zachraneni. Ja jsem se do toho filmu tak vzil, az se mi jeste pul hodiny po filmu svijelo hrdlo. Herecke vykony jsou velmi dobre. Samozdrejme je to hlavne dilo spisovetele Jana Drdy.

Bílá nemoc (1937)

Čapkova hra je sama o sobě genialní. Hugo Hass ji dotáhnul ve filmové podobě do dokonalosti.

RRRrrrr !!! (2004)

Naprosto zvlastini komedie. Nektere vtipy jsou dobre. Jine jsem vubec nepochopil.

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Ja jsem sice nezazil premieru. Takze to nemuzu kometovat obrazne, ale z dnesniho hlediska je to docela dobra zabava. Nejvice se mi libil Jiří Wimmer a Karel Cernoch proto davam 4* bez nich by byly jen 3*. Nelibi se mi playback. To se divim, ze se nestydeli takto zpivat. Ta konecna pisnicka neni vubec tak spatna.

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam)

Naprosto genialni humor, k tomu neni co dodat. "Tam kde hi, tam kde hi, kde hinuli vlci."

Desáté království (2000) (seriál)

Serial se mi velmi libil hlavne svou barevnosti, vypravou a pohadkovym pribehem, jaky byl moderne pojaty. Herecka Kimberly Williams mi prisla velmi sympaticka.