Lhář, lhář (1997)

Jim Carrey me rozhodne pobavil, a to me staci. Ale ten konec byl celkem ulitnuty.

Hvězdný prach (2007)

Přesně takový typ dobrodružneho fantasy mám rád.

Kung Fu Panda (2008)

Celkem prumerny animak, zadna vetsi novinka a jeste jeden negativ, skoro zadna stranda. Docela velke sklamani.

Planeta opic (2001)

Nevim jesti Tim Burton je dobrý režisér akčních filmů, ale podle mě by se do dalšich takových filmů neměl moc pouštět. Film je fabní, celkem nudný a celkove divná akce.

Mr. GS (2008) (pořad)

Me se to nezda zas tak hrozne. Je to jinak pojate nez Uvolnete se. Nevim jestli je zrovna na miste to s Krausem srovnavat. U vetsiny dilu jsem se narame bavil.

Speed Racer (2008)

Mno, bylo to takove zvlastni. Opravdu zajimave pojaty film, ktery urcite se nestrati. Pribeh dobry. Ale mistama jsem se trochu v obraze ztracel a to ubiralo na dojmu povedeneho filmu.

Nevyhrožuj (1996)

Vtipy byly tak stupidní až jsem se smíchy neudržel

Tichá bolest (1990)

Na takovy film by se meli podivat ti dnesni mladi komunisti, kteri komunismus nezazili. Aby videli co to bylo za svinstvo.

Gympl (2007)

Mno, nevim jestli je to zrovna mladezi pristupne, prislo mi to jako navod na koureni, chlastani a huleni. Ale pro takove 22 lete jako ja, je to celkem zabava. Dite do 15 let bych na to urcite nepustil.