Laputa: Nebeský zámek (1986)

Tenhle film si budu jeste dlouho pamatovat, cele dve hodiny jsem byl napnuty a hltal skvely pribeh. Kazdy film Hayao Miyazakiho je uzasny, ale tento se mi libil nejvice. Vrchol japonske anime, kde se na to hrabou americke animaky. Moc se mi do toho filmu nechtelo, protoze jsem si musel k fimu precasovat titulky, ale stalo to za to. 100%

Tři veteráni (1983)

Namet Jan Werich, scenar Zdenek Sverak, rezie Oldrich Lipský, animace Jan Svankmajer, nejlepsi herci tehdejsi doby a vtipny scenar. Nemuze to dopadnou jinak nez plne hodnoceni.

Batman začíná (2005)

Do 3/4 filmu je to pekna podivana, ale konec je hodne ujety a slaby. Konec ubral v mem hodnoceni hvezdicku dolu.

Mistrův syn (1978)

Nejpovedejsi komedie s Jackie Chanem. Jackie dost dobre zahral svou roli. Vtipna, akcni, zabavna.

Steamboy (2004)

Skvělé, skvělé, skvělé. Skvělá atmosféra. Skvělý příběh. Skvělá animace. 100%

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Je to docela podarena komedie. Pokud bych to mel srovnavat se Snowboadaky tak je film ponekud splabsi, mene vtipnych hlasek, scenar mohl byl pestrejsi a lepsi. 3,5*

Izolace (2006)

Je to o skupince lidí, jenz spolu budou pracovat ve firme na vyrobu zbrani. Jedou na seznamovaci vikendovy vecirek kdesi do chaty v Madarsku a spolecna tymova prace je jednim z cilu tohoto vikendu. Samozrejme se neco prihodi, muze to byt napriklad zabarikadovana cesta spadlym stromem kdesi v lesich a taky treba to ze ridic autobusu nechce jet oklikou kolem lesa a tak je proste vyhodi a skupinka ruznych podivinu se musi dopravit sama do chaty. Postupne jsou ale likvidovani maskovanym zabijakem, a to nekdy i dost dobre.

Můj auťák Brouk (2005)

Uz dlouho jsem nevidel takovou blbost. Ti co delali scenar to nemohli ani myslet vazne. Tolik blbosti a nerealnosti jsem pohromady jeste nevidel. Jedinou hvezdicku dava za me velmi sympatickou Lindsay Lohan.

Přežili jsme Ardeny (2003)

Vcelku dobry film z druhe svetove valky. Hrstka vojaku se potrebuje dostat za frontu s dulezityma informacema. Zacatek filmu je pro nekoho nudny (pro mne ani ne), v zaveru se dostane i na akci. Film neni cely o valceni a myslim si, ze to reziser asi zamerne nechtel. Cely se nese nepopiratelne ve Spielbergove duchu.

Truman Show (1998)

Truman Show je sice v reálu neralizovatelný projekt, ale rozhodně je to oreginální nápad na film. Výborný výkon Carreyho (nedokážu si na roli Trumana představit nikoho jiného! ), doprovázený skvělou hudbou (která filmu padla na míru)....No aby to zkrátil, vše ve filmu sedí a nic bych neměnil....Snad jednu výtku bych měl v příběhu, a to je to, že Truman všechno začne tušit až ve 30 letech a to v poměrně krátkém časovém období. Ale i to má své pozitiva, a tak to dostává pořádný spád.