Operace Silver A (2007) (TV film)

Jedina vitka z me strany je, ze se mi nelibilo chovani postav. Jinak kvalitni snimek.

Zkáza Ecobanu (2003)

Dobra sci-fi anime se skvelou animaci.

Kráska v nesnázích (2006)

Nemuzu soulasit s tak nizkymi hodnocenimi. Podle mne to byl za posledni dobu film s nelepsim hereckym obsazenim a nejlepsimi hereckymi vykony. Chtel bych prednostne vyzdvyhnout vykon Jiřího Schmitzerera. Velmi inteligentni komedie a zaroven drama v jednom, ikdyz scenar mohl byt malinko prestrejsi. Hrebejk v zadnem pripade nema klesajici tendenci ve svych rezijnich filmech, jak nekteri tvrdi.

Fontána (2006)

Hodne dobry film. Skvele natoceny, vyborne herecke vykony. Takovy film by mel videt kazdy, protoze jich je malo.

Rytíři nebes (2006)

Skvely film, ktery utekl jak voda a to myslim v dobrem slova smyslu. Akcni podivana s dvouplosnikama s trochou romantiky, ktera je v takovem filmu vzdy. Jen to letani bylo trochu prehnane, takove manevry by si mohli dovolit jen s letadlama ke konci druhe svetove valky.

Ztraceni (2004) (seriál)

Serial ma co do kvality nesporne stoupajici kvalitu. 5. serie byla napinava jak male kalhotky. Herecke vykony jsou super, nejvic se mi libi Matthew Fox. Ani rezie a kamera nezaostava.

Lovecká sezóna (2006)

Prumerny americky animak, ale i tak dam 70%. Myslim, ze nikdo nebude litovat, ze se na tento film podival.

Vratné lahve (2007)

Zacatek je spise dramaticky, ale konec to po vtipne strance zachranil. Sverak je hodne dobry herec, ale i ostatni herci nezaostavaji. Doufam, ze Sverak takovych filmu jeste stihne hodne.