Muži v černém 3 (2012)

Já jsem se bavil a to jsem přesně od filmu čekal. Vůbec těch 180kč nelituju.

Solomon Kane (2009) odpad!

Doufám, že ten scénarista už nic nenapíše. Scénář byla katastrofa, slátanina nejhrubějšího zrna. Natočené to taky nebylo podle mého vkusu. Asi se někdo chtěl podobat Tarantinovi. Nejhorší film za poslední dobu co ksem viděl.

Lidice (2011)

Asi to s tou syrovosti až moc přehnali. Natočené je to pěkně, to se musí uznat. Do mého gusta se ale netrefili. Až to uvidí učitelé, tak své žáky na to školní představení asi nepustí.

REC (2007)

Jelikož to není šálek mého oblíbeného čaje, tak to bylo dobré. Čekal jsem teda víc lekavých scén. Do té dobry než vylezli na tu půdu to bylo nic moc. Ale ten závěr byl povedený. To mělo něco do sebe.

Top Gear (1978) (pořad)

Mám rád auta a všechno kolem. Seriál je zajímavý, některých věcech jedinečný. Bohužel z toho co tam ukazují s některými auty mi sbíhají sliny, že bych chtěl hned sedět vedle něj. Ale bohužel tuto možnost nemám a ani nikdy mít nebudu, tak takové pasáže mě trochu iritují v jakých fárech si jezdí. Proto, když se na to dívám, tak vím že si to nebudu moct zkusit taky a mě to "dělá mi to zle"

Kawasakiho růže (2009)

Hřebejk je můj nejoblíbenější český režisér dneška, ale tento film šel naprosto mimo mě. Jsem porevoluční generace a filmové téma, tak podané, mě vůbec nic neříká. Milan Mikulčík byl opravdu mimo, vůbec nic jsem mu nevěřil.

Rabín Jákob (1973)

Nepřišlo mě to vtipné, bohužel.

Kick-Ass (2010)

Zajímavá podívaná. Z toho režiséra něco bude.

Terminátor (1984)

V té době musel film působit jako zjevení. Ani o desel let později některé ačkové filmy vypadají hůř než terminátor.