WandaVision (2021) (seriál)

Seriálu jsem celkem naložil a právem. V podstatě celá stopáž až na poslední dva tři díly je vata. Poslední dva díly jsou ovšem vynikající a ukazují origin Scarlet Witch, a budou tedy důležité pro pokračování čtvrté fáze MCU, jmenovitě zřejmě pro Marvels a dvojku Doktora Strange. Seriál nabízí bohužel více otázek než odpovědí, ale věřím že březnu příštího roku se k nějakým dostaneme.

Luca (2021)

Bohužel tentokrát se to Pixaru úplně nepovedlo. Animace je krásná jako vždycky. Postavy jsou fajn, a mytologie mě zaujala. Mám rád Itálii a italskou riviéru. Bohužel příběh ale strádá. A svět je málo vytěženej. U Pixaru na toto nejsem zvyklej, většinou se do světa ponoří a vy se do něj zamilujete. Tady se to ale neděje. Potěšil mě aspoň další táta fousáč. :) Je to škoda, hodně jsem se na tento film těšil. Takhle to řadím mezi ty slabší pixarovky vedle Good dinosaur.

L'agenzia dei bugiardi (2019)

Alibi na klíč po italsku. V podstatě doslovná kopírka. Italové sice udělali pár změn, aby se neřeklo, jsou ale k horšímu. Agent v přestrojení ani nomádi nefungují. Plus dávám za Alessandru Mastronardi, pěknou to dámu. Narozdíl od Alibi, které můžu vidět po desáté a vždycky se zasměju, tady jsem nebavil, protože to nefunguje. Neztrácejte čas.

Machr na 30 dnů (2020)

Další záležitost od party okolo Philippe Lacheau. Tentokrát je hlavní postavou policista Rayane(Tarek Boudali). Tomu je sděleno, že od krysy, která ho při policejní akci kousla, dostal smrtelnou nemoc a má nanejvýš 30 dní života. Plachý a neschopný Rayane se tedy konečně odváže a místo pouhého přežívání, začíná život skutečně žít. Podaří se mu dostat drogového dealera a získat dívku svých snů? Film je opět velice vtipný, jak už to tak u Lacheau/Boudali bývá a nudit jsem se nestihl, díky stopáži rychle uběhl.

Il ricco, il povero e il maggiordomo (2014)

Bohatý, chudý a majordomus. Trojice komiků pokračuje další komedií. Boháč Giacomo přijde vinou neuvážené investice během pár dní o všechno - manželka se synem se odstěhuje za tchánem, dům, kancelář a auto mu zabavila banka. Zbyde mu jen věrný sluha Giovanni a víra v lepší zítřky. Na ulici autem srazí chudáka Alda,šmelaře bez peněz a manželky (od oltáře mu utekla do kláštera, aby se stala jeptiškou), co žije se svou lehce labilní matkou. Společně se pánové zkouší dostat z těžké finanční situace, ale samozřejmě bez šlamastik se to neobejde. :) Průměrná, nic nového objevující komedie, která ale dokáže zabavit během dnešní nehezké doby celkem dobře.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Zbytečný sequel. Nevtipný bordel s nevýrazným Murphym, obtloustlým Tracy Morganem a ze sebe si legraci dělajícím Snipesem. Scénář nestojí za komentář, stejně jako hudba. U mě je to na úrovni "komedií" Tylera Perryho.

Tom a Jerry (2021)

Stopadesáté zkouknutí seriálu ze 40 let minulého století vám udělá lepší službu i 80 let poté. Ve filmu jsou tradiční x viděné fóry T+J, předvídatelný děj a přehrávající Chloe. Peňa dobrý. Není to potřeba vidět.

Die Hochzeit (2020)

Pokračování výborného Třídního srazu 1.0. Dvojka já povinné pokračování, kde dojde k u uzavření Tommyho příběhu. Je škoda, že se ubralo na kadenci vtipů, a přidalo se trochu drama. Ze smíchu sbírat čelist po zemi asi nebudete. Ale trojka Schweiger/Finzi a hlavne Peschel si to stále dává, a dcera Lilli jim zdatně sekunduje. Je to fajn film, a kdyby byla trojka, rád se na ni zase mrknu.

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Daddario je super, není sice kdovíjaká herečka, ale ujde a hezky se na ni kouká. Hoechlin možná dobře vypadá, ale jako herec je mizernej. Pobavilo mě, že Saša nemá ráda Demons od ID, vzhledem k tomu, že v jejich Radioactive klipu vystupuje. :) Jinak na film se dalo dívat, nečekejte ale zázraky.

Úniková hra (2019)

Mix Kostky, Saw a Hunger Games. Průměr.