Zabijáci Wu (2019) (seriál)

Těch zdejších 60% je adekvátních. Po shlédnutí celého seriálu musím podotknout, že se delší dobu rozjíždí a než poznáme skutečného záporáka, pomalu půlka epizod uplyne. Příběh a mytologie Wu obecně má hodně děr, a je lepší se v ní příliš nerejpat. Tvůrci se očividně inspirovali seriálem Avatar: Last Airbender, bohužel ale nemají svůj svět tak dobře promyšlený. Co se týče akčních scén, některé jsou vyloženě vyníkající (hlavně Iko Uwais / Lewis Tan / JuJu Chan), někdy o trochu slabší. Asi nemůžete mít všechny herce experty na martial arts :).

Hotel Mumbai (2018)

Mimořádně drsný a smutný film.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Vynikající záležitost. Měním z 4* na 5. Jedno z nejlepších season finále ever.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Nevím, co si scénáristi šlehli, ale chci to taky. :) Děj je naprosto šílenej a nedává ani moc smysl. Nicméně Reynolds si to celé dobře táhne... ale stačí to na dobrej film? Potěšil fan service v podobě závěrečných gameboyových titulků a hudby!

Avengers: Endgame (2019)

Díky delší stopáži to mělo pár hluchých míst, takže je to o něco málo slabší než Infinity War. Nicméně jsem to viděl v Imaxu a náramně jsem si to užil. :)

Chlapec, který se stane králem (2019)

Na tohle jsem asi už moc starej. Filmy s dětma můžou být zábavné i pro dospělé publikum jak dokázaly třeba Goonies nebo Stand by Me. Ale tenhleten je fakt cílenej na kluky okolo 12ti let.

Shazam! (2019)

Po skvělém Aquamanovi je tu lehký sešup dolů. Film je cílený na mladší publikum a scénář není bůhvíjaké terno. Sandberg taky není James Wan. Nicméně i tak se jedná o dobrou zábavu, hlavně zásluhou skvělého Zacka Leviho a Marka Stronga. Nenudíte se a hezky to odsejpá. Akce je méně (nižší rozpočet), ale nevadí to.

The Voice Česko Slovensko (2019) (pořad)

Viděl jsem pár dílů německé mutace Voice a i US verzi. Myslím si, že v teoretické rovině je to mnohem lepší koncept než Superstar. Česká verze narozdíl od zmiňovaných zahraničních mě ale nijak nepotěšila. Prvořadý tady není hlas (jak by podle názvu být měl) ale show. a "pobavení" diváků. Tady bych zmínil problém otřesných koučů. Jejich chování je opravdu otřesné, neprofesionální a jak tu někdo psal, čekal bych ho spíš od puberťáků a ne dospělých lidí. Typický pro Novu, jak by se asi dalo říct. Zkoukněte raději vystoupení na youtube po odvysílání a tuhle "show" si odpusťte.

Top Gear (2016) (pořad)

Oproti Clarksonovi a spol je tohle opravdu o ničem. Mohli si aspoň trochu dát záležet s výběrem moderátorů, chemie mezi nimi nefunguje a vtipy jsou povětšinou trapné.

Temné lesy (2003)

Opravdu velmi dobře se na ten film kouká (skandinávci holt tyhle věci mají v merku), ale scénář trochu pokulhává. Herci dobrý.