Game Over, Man! (2018)

Kupodivu je tenhle mix Smrtonosné pasti a Jump Street docela fajn, a i když jsou některé vtipy přes čáru, stejně vás to zabaví .

Fakjů pane učiteli 3 (2017)

Už druhej díl neměl od dna daleko, ale tady jdou ještě dál. Ani nevím, proč jsem to dokoukal, je to hrozná blbost.

Paddington 2 (2017)

Scény z věznice a s H. Grantem jsou naprosto perfektní. Dobře jsem se bavil.

Cesta za králem trollů (2017)

Konečně zase normální pohádka bez hloupého humoru a otravných písniček. Prostě jen poctivé dobrodružství hlavního hrdiny a záchrana princezny. Tak to má být. K tomu si připočtěte nádhernou norskou přírodu a máte poctivé 4*.

Ferdinand (2017)

Je to takovej Madagascar ve Španělsku s býkem místo zebrou, a ježky místo tučňáků. Celkem dobrý a dojemný děj, a vtipu je taky nečekaně hodně. :) U mě je to na na půl cesty mezi 3-4*, přeci jen něco mi tam chybělo. Nemusíte to vidět, ale pokud uvidíte, nebudete litovat.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Obvykle moc nehodnotím, ale tady mi to nedá. Za mě jednoznačně nejhorší Spider-Man a důkaz disnifikace. Je to skrz na skrz průměrná no name marvelkovka s žádnou zajímavou akční sekvencí, otravným hlavním hrdinou a bez srdíčka. Amazing Spidey I+II sice byli taky slabota, ale aspoň to člověk mohl brát jako film o pavoučím muži.. 2* dávám za Keatona, který je můj oblíbený herec a solidní záporák, bohužel nehrál v lepším filmu.

Mimozemská invaze (2017)

Herci mi narozdil od jinych nevadili. S cim jsem ale problem mel je neurcitost zanru (film je mix hororu a scifi, nefunguje ani jedno), s blbym scenarem (chovani postav v chate a v lese nedava zadny smysl) a debilnim koncem. Nejak nechapu, co nam tady chtel reziser rici, ma to snad byt pilot pro serial ala 4400? Kdyz uz tak to meli zariznout o 10 min rict, aby to nebudilo tak spatnej dojem.

Zoolander No. 2 (2016)

Patnáct let od premiéry jedničky vytasit s tímhle? Proboha proč? Jak se tomu mohlo upsat tolik známých herců? Benedict Cumberbatch?

Výplata (2003)

Chytit se toho Spielberg, mohlo to být druhé Minority Report ,ale bohužel. Scénář je slabší a casting to taky tahá dolů. Škoda.

Kurýr: Restart (2015)

Zatím nejslabší Kurýr (a to prosím včetně seriálu). Děj, obsazení, akční sekvence, střih tragédie. Laťka po seriálu opět spadla o kus níž; Krein je ještě horší kurýr než byl Vance. Film je spíš než akčňák dobrá komedie. Rozesmálo mě, že každý ve Francii mluví plynule anglicky, bitky existující jen proto, aby se ve filmu něco dělo, a nejvíc internetové bankovnictví, které zahlásilo přesnou polohu druhého přihlášeného uživatele v podpalubí. :-D Bessone gratuluji, úspěšně jsi zničil značku Transporter. 3/10