Barbar (2009)

Asi mi unikla pointa filmu, ale vůbec mě to nechytlo. Dá se říct, že je to art, což mi nevadí, ale nevím co mě to mělo říci.

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Svoboda dal gol proti Rusku. To je věc, která se mi nejvíc vybaví z Nagana. Turnaj století to byl pro Česko, to je jasný, na druhou stranu vyhrát Stanley cup je podstatně prestižnější záležitost. Když pominu svoji národnost, tak objektivně nejlepším hráčem celého turnaje byl Pavel Bure. Bohužel mi tam chyběl nejlepší hokejsta všech dob - Mario Lemieux.

Deadpool (2016)

Líbí se mi sarkuasmus, narážky na X-meny a další filmy. Rozhodně je to dobrý film, komedie. Na druhou stranu jsem všude okolo sebe slyšet. jak je deadpool cool a že se smějete od začátku do konce. Tak u mě to rozhodně tak stoprocentně nefungovalo a já mám fakt rád černý hůmor. Rozhodně lepší než Ant-man, ten se s tímto vůbec srovnávat nedá, jiná liga. Docela rád bych se dočkal poračování a to Ryana Reynoldse nemusím tady byl skvělej. Reklamní kampaň bomba, jsem docela rád že to má úspěch. 80%

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Docela velký propadák, alespoň pro mě. Myslím, že cílovka jsou teenageri, protože si nedokážu představit, že na to kouká někdo starší, kdo má zkušenosti z daleko lepšími seríály. Já absolutně neznám DC a po tomto seriálu už asi ani nechci. Je to stále stejný kýč a docela nuda. Témata se neustále opakují, navíc mě ani jeden z hrdinů není sympatický. Co je horší, jako milovník záporáků musím bohužel konstatovat, že hlavní záporák ve mě budí spíše smích než hrůzu. 20%

Apollo 18 (2011)

Mám hodně rád alternativní historii a i found footage. Žánr horor je pro mě stagnující, ale právě nalezená stopáž čehosi dává "realistickou" podobu, byť to bude vždy trochu amatérské. Bohužel právě obraz filmu je špatný, protože snímky jsou točený jako retro. Dabing filmu je otřesný a do reality má daleko, rozhodně doporučuju původní znění. To vlastně doporučuju všem filmům... Od tohoto režiséra jsem již viděl film open grave a líbil se mi. Tohle je o poznání horší. Opravdu mě štvala ta kamera, navíc jak se do filmu dostanete, pak je to hodně předvídatelné. 30%

Sněhurka a lovec (2012)

Velké zklamání, od tohoto filmu který měl rozpočet 170mega jsem čekal daleko víc. Herci jsou skvělý a vážně se snaží, ale je to k ničemu když scénář filmu je debilní. Má to fakt drahou výpravu a některé momenty jsou vážně dobrý, ale celá zápletka je postavená na hlavu.

Po zániku Země (2013)

Třetí jdoucí film po sobě od Shyamalana a do třetice průser. Čím to, před pár lety jeden z nejlepších režisérů, kteří dokaží vytvořit ve filmu sakra dobrou atmosféru (Znamení, Šestý smysl) se změní v béčko. Tenhle film je toho důkazem. Postavy byli naprosto nezajímavé, vůbec nekomentuju syna Willa Smitha, ale je to odpověď na otázku proč má ten kluk tak velkou roli. A hlavně, já se fakt nudil a to od začátku do konce Film naštěstí není tak dlouhý a musel stát dost, jde to na něm vidět. Ale celý děj - film -příběh - postavy jsou nezajímavý. 20%

Monstrum (2008)

Za tak směšný peníze tolik muziky. Super? Tohle je bomba, je vidět, že si autoři dost šikovně pomáhali, ale v konečném výsledku na to sere pes, protože to funguje. 80%

Projekt minulost (2015)

Film se snaží působit originálně a pomocí Found footage nám zprostředkovat co nejrealističtější obraz. Ale je to sračka, když pominu naprosté bláboli okolo stroje času, vymýšlení netu, atd. Nejsem asi cílová skupina, ale i tak mě to místy uráželo 20%

Osm hrozných (2015)

Osmý film Quentina Tarantina - Osm hrozných. Zkraje musím napsat, že Tarantinovu tvorbu nijak zvlášť nesleduju, ale líbí se mi, že v káždém filmu (a to i ve sračce Auto zabiják) vtiskne svůj styl nebo ksicht. Rozhodně ho nepovažuju za nejlepšího režiséra všech dob a upřímně ani mezi nejlepší nepatří. Samozřejmně Pulp Fiction považuju mezi nejlepší věci, ale jeho jméno dělá velký humbuk. Ale k filmu. Překvapivě mě docela bavil. Jsou tam opět hlášky, které by v leckterém filmu řekli jednou větou (i slovem), ale tady ne. Například ve vysvětlení Samuele L. Jacksona staršímu pánovi, jak "potkal" jeho syna někde na horách. A to se mi líbí, ale mohlo ho tam být mnohem víc. 90% času strávíme v jedné místnosti a 10% času v kočáře a neříkám že je to chyba. Jen mě toho přišlo příliš málo na tolik povyku. Film docela dobře graduje, ale závěr filmu nebo podstata je naprosto debilní. Vlastně celý film je postavený na hlavu, je to strašně komplikovaný. Přitom desetileté děcko by vymyslelo lepší plán. Je to asi Tarantinův záměr, kdyby ne, tak je to debil a to asi není. Ve filmu je i flashback a to je asi úplně to nejhorší na filmu. Je nudný, dlouhý a zbytečně brutální. Docela kritizuju na to, že tomu dávám 4*. Film je tématicky docela odlišný a to oceňuju. Navíc herci Jackson a Russell jsou výborní. 80%