Ghoul (2015)

Horory Found footage jsou pro mě zábavné a rozhodně je to dobrá cesta jak horory točit. Poměrně jsem jich už dost viděl a tento je rozhodně lepší než třeba Záhada Hory mrtvých a Chernobyl Diaries. To jsem nečekal, protože českým filmům se záměrně vyhýbám. Příjemné 80%

Teorie všeho (2014)

Velké zklamání, neřeším herecké obsazení. Čekal jsem spíš vědu než romantické drama. 50%

Mučedníci (2008)

No horor bych to asi nenazýval, psycholgické drama také ne. Sice si film hraje s "extrémními" myšlenkami, ale že by to byl sofistikovaný thriller to rozhodně ne. Určitě to neuráží, ale nic víc ani míň. 50%

Cell (2016)

Pozor! Nákaza co dělá s lidmi zombie. Nevím jakou ptákovinu si tvůrci vymyslí příště. Někdy je to úsměvné, bohužel ne natolik, aby z toho byla parodie.

Sedm statečných (1960)

Tento film hodně zestárl a už se na to moc nedá koukat, ale ve své době patřil k topce určitě. Nicméně je to absolutní VYKRÁDAČKA sedmi samurajů!

Smrt ve tmě (2016)

Bezva Thriller, určitě ne horor. Má to všechno co má poctivej film mít. Jen jsem slyšel okolo tohoto filmu velké věci a on je to nakonec "jen" dobrej film. Je tam pár zvratů, které jsem nečekal. Nejlepší věcí je Stephen Lang, ten si to užívá.

Divokej Bill: Koncert doma (2015) (koncert) odpad!

Tak Divokej Bill vydává tuším už čtvrtý koncertní záznam. Jejich asi nejlepší DVD bylo v Lucerně, ale určitě to nebyl koncert roku. To ani náhodou, Bill má jednoduchý texty, nic moc hudbu a proto mě první desky docela bavily. Bohužel asi s třetí deskou to všechno skončilo. Na tomto DVD je 21 písní. Jsou tam starý fláky jako Šibenice, Bill, ale taky ultra sračky typu Pecka, Dolsin nebo Všema deseti a uplná magořina Tsunami. Stage nic moc, ale to nejhorší - já se u DVD nudil. A to se mi nestalo u koncertu dlouho. Je to pomalý, bez energie, bez zápalu.

Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

Square-Enix si před vydáním Final Fantasy XV stihl natočit prequel k této hře. S hrami od Squaresoft později Square-Enix mám bohatou zkušenost a hodnocení tohoto filmečku vlastně reflektuje mé hodnocení posledních let co se týče her. Je to nablýzkané, krásné. Je vidět rodíl velký mezi předchozími filmy final fantasy a Kingsglaive. Autoři se snáží hrát na slzu diváka a tak nějak všechny postavy ve filmu mám v prdeli. Poslední tak nějak dobrá velká Final Fantasy byla X a XV vypadá jako spíš průser než vrácení na pomyslný RPG trůn. Podle mě si měl Square odpustit tuhle blbost (která je krásná) a měl ladit bojový systém do XV. 50%

Sebevražedný oddíl (2016)

Suicide Squad je tady a sním DC a opět bolestný scénář. V jednu chvíli se řeší Ohnivý muž a jeho rodina a v zápětí na to kulometný vtipy. Tvůrci natáčeli film a pak viděli jaká sračka byl Batman VS Superman, no a pak viděli Deadpoola .Slyšeli na něj ohlasy. Takže museli hodit do skoro natočeného filmu hůmor - to je můj názor. Nicméně je to právě scénář který stojí opět za starou belu. Nějvětší pozornost filmu je upřena na hlavní dvojici Will Smith a Margot Robbie a ostatní jsou vám ukradení. Ne proto, že byste chtěli, ale tvůrci na ně kašlou a jsou zde jen do počtu. Zdaleka nejlepší postava je Jared Leto v roli Jokera, ale je ho tam trestuhodně málo. 50%

Ve jménu krve (2016)

Čekal jsem 96 hodin s Melem Gibsonem a nedostal jsem ho. Film se ani nesnaží být kopií 96. Je to spíše road-movie než akční film a to je rozhodně dobře. Nejlepší věcí na filmu je charisma Mela, který ten film táhne a všechno na něm stojí. Strašně bych mu přál úspěch aby se dostal do hlédáčku velkých reřisérů Scorseseho nebo Finchera. Někdo kdo dostane 100 mega a může točit co chce jako je Vaughn či Nolan.