Ženy v pokušení (2010)

Hlavním ženám se herecký výkon opravdu povedl a po celou dobu jsem se dobře bavil. Konečně povedená komedie od U mě dobrý.

127 hodin (2010)

Tohle je film, na který se nezapomíná. Těžko říct, jestli by člověk hodnotil tento film tak skvěle, kdyby to nebylo podle skutečné události. Jenomže podle skutečné události to je, takže není co řešit. Film, který popisuje nejen scénu jak se to stane a jak to skončí, ale jak Aron Ralston, po uvíznutí tam kde ho nikdo nemůže najít, psychicky trpí a pomalu dochází k jedinému možnému řešení pro záchranu...

22 výstřelů (2010)

Dost ostrý krimi thriller, ale jak už tu bylo řečeno s jednoduchým scénářem a zápletkou. Každopádně je to ale dobré na jedno či dvě podívání a kdo neviděl, vřele doporučuju.

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Asi bych normálně dal 1*, ale protože dvojce jsem dal taky jen jednu tak tady už musím dát bohužel odpad.

Andělé a démoni (2009)

No knížku jsem ještě nečetl a velice se na ni těším, ale myslím, že film měl dostat daleko lepší hodnocení. Opravdu skvěle zpracované a co se týče děje (na který se mimochodem dívám ze všeho nejvíce), vyvrcholil skvělým závěrem. Drobné chybičky by se najít daly, ale nic to nemění na tom, že dávám 80% pro tento skvělý filmek.

Avatar (2009)

Tohle je jeden z mála filmů, u kterých jsem odpočítával poslední dny, než na to půjdu do kina. Byl jsem zklamán nebo překvapen když jsem šel z kina? Ani jedno z toho...byl jsem nadšen !!! Cameron prostě takovéhle trháky umí a já jen nevím co všechno mám vyzdvihnout...snad jen VŠECHNO...Jediná možná drobná kaňka byla až v moc předvídatelném závěru. To každopádně nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších filmů vůbec.

Barbar (2009)

Dokoukal jsem až do konce, ale musím říct, že jsem během filmu hodněkrát uvažoval, že ho asi vypnu. Představoval jsem si to trochu jinak a proto jsem docela zklamaný. Mělo to svoje kouzlo i nekouzlo zároveň. Víc jak 2* dát nemůžu.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Tak tento seriál je sice z dlouhé řady seriálů, s kterými se roztrhl pytel. Ale musím říct, že vůbec ne špatný. Viděl jsem zatím pár filmů a líbily se mi.

Ctihodný občan (2009)

Tenhle film mě dokonale ohromil. Famózní děj a ještě mnohem lépe zahraný záporák...role jako ušitá pro Butlera!!! 100%

Číslo 9 (2009)

Zajímavě pojatý animovaný film, který velice mile překvapil. Není to ale filmek, na který bych se hned zrovna díval znova. Takže klasický průměr.