Temné stíny (2012)

Musím přiznat, že na Burtonovské poměry byla tato komedie docela povedená. Velkou zásluhu má na tom určitě J.Depp. Každopádně tomu ale po celou dobu něco chybělo a závěr už byl trošku trapný. Jinak je to ale celkem dobrá komedie na jedno podívání. 45%.

Muži v černém 3 (2012)

První a druhý díl měl kvalitu hlavně ve dvou hercích, kteří přímo zobrazují dané muže v černém. Co se mi nelíbí na tomhle třetím pokračování je to, že T. L. Jones hrál jen určitou část. Jeho mladší kolega zahrál taktéž dobře, ale už to prostě nebylo ono. Chápu, že vymýšlet pořád něco nového k ději je složité, ale s tímto přesunem v čase moc dobrý tah neudělali. Z toho důvodu nemůžu dát více než tři hvězdy. 65%.

Jistě, pane premiére (1986) (seriál)

Než jsem viděl jeden díl, říkal jsem si: "Co to bude zase za blbost?" no a po shlédnutí: "Kdy bude další díl?" Je to opravdu skvělý seriál, který srší vtipem a vším možným, co člověka může pobavit.

Číslo 5 žije (1986)

Velice příjemná rodinná komedie. Číslo 5 opravdu sympatický a děj byl docela záživný. Určitě to pobaví. 65%.

Predátor (1987)

Opravdu povedený sci-fi horor. Schwarznegger v hlavní roli přímo dokonalý a i scény ve velice dobrém ději byly supr. 90%.

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

No jako docela dobrá pohádka, ale ....a to velké ALE....pro dospělého. Vím, že když jsem byl malý jsem se té pohádky vždycky bál. Pohádky by měly být většinou pro děti, což jak říkám určitě není. 55%.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Jo jo, na tomhle jsem prostě vyrostl. Vím, že jsem každý díl hltal plnými doušky a všechno bylo od animací až po úvodní písničku skvělé.

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Náhodou jsem na tento film narazil když jsem přepínal v televizi a .....no prostě těch 13%, které tu tento film má, jsou zasloužené.

Běžící muž (1987)

No scénář byl celkem dobrý, ale zpracování bylo špatné. Arnold sice z toho mačkal, co se dalo, ale na to on sám tentokrát nestačil. Více jak 40% dát nemůžu.