Ryba jménem Wanda (1988)

No nečekaně povedená komedie. Vůbec jsem o ní neslyšel, ale když jsem se na ni díval, místy jsem se smál jako blázen. Na pět hvězd to sice není, ale určitě to můžu jen doporučovat. 80%.

Rambo III (1988)

Tento třetí díl už byl opravdu nepovedený. Už se mi to nelíbilo tak jako v předchozích dílech. Za Stalloneho dávám aspoň ty dvě hvězdy. 40%.

Rain Man (1988)

Film je to bezesporu hodně dobrý. Stejně jako mnozí jiní musím ocenit výkony obou hlavních herců, úžasný děj i hudbu, která se mi líbila. Všechno bylo fajn, ale něco mi pořád k té dokonalosti trochu chybělo. 5 hvězd opravdu dát nemůžu. 80%.

Nebojsa (1988)

Na tuto pohádku jsem schopen vždycky dokoukat až do konce, ale určitě nepatří mezi ty lepší a už vůbec ne ty nejlepší. U pohádek se mi prostě nelíbí pesimistické prostředí a atmosféra. Navíc v závěru to bylo takové...divné. Za mě tedy ne víc než 40%.

Mladé pušky (1988)

Spíše takový průměrný western, který ničím výrazně neosilní, ale určitě pobaví. Já bych řekl, že je to čistý průměr. 55%.

Medvěd (1988)

Opravdu skvělé drama. Něco takového jsem nečekal, ale hodně se mi to líbilo. Velice pěkně natočené. 75%.

Krokodýl Dundee 2 (1988)

Jak už to bývá většinou pravidlem, pokračování už nejsou jako první díly. Zde to platí taky, ale i přesto je to velice příjemný film, na který se vždycky rád podívám. 65%.

Dvojčata (1988)

Je škoda, že má tahle komedie tak nízké hodnocení, protože mi se líbí hodně. Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito jako odlišné dvojčata prostě parádní a děj byl taky super. Za mě tedy 80%.

Číslo 5 žije 2 (1988)

Už to prostě není jednička, ale i přesto je to opět krásný rodinný film. 65%.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Dost dobrý komediální seriál, který určitě každého pobaví. Na pět hvězd to ale nemá. 75%.