Nekonečný příběh (1984)

Naprosto parádní pohádka. Kdo to viděl, přímo se vžil do jiného světa a spolu s Bastienem zažil nekonečný příběh, a kdo neviděl, ať to udělá :-).

Krotitelé duchů (1984)

Taky jedna z velkých klasik. Neříkám, že jsem nějaký fanda tohoto filmu, ale je bezpochyby kvalitní. Natočen i zahrán byl skvěle, takže čtyři hvězdy si naprosto zaslouží. 75%.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Indiana je pokaždé skvělý a platí to i v tomhle pokračování. H. Ford v této roli fantastický a děj je taky super. 80%.

Gremlini (1984)

Určitě zajímavá hororová komedie. Jak jsem byl malý, tak jsem se toho hodně bál. Teď už ne, spíše to jen tak pobaví. Takže je to takový průměr. 60%.

Amadeus (1984)

Naprosto nádherný snímek! Miloš Forman se opět naprosto blýsknul. Tom Hulce v roli Mozarta naprosto famózní a i Abraham zahrál skvěle. Parádní děj, který mě okouzlil. 90%.

Vesničko má středisková (1985)

No tak tohle je určitě jedna z nejlepších (pokud ne nejlepší) českých komedií vůbec. Stará dobrá klasika, na kterou se každý rád podívá a navíc se u toho i pořádně zasměje. Všichni, kteří zde hráli byli skvělí a nepřeberné množství hlášek, které zdobí tento film, ho učinilo takřka nesmrtelným. Naprostá paráda! 100%.

Rocky IV (1985)

Po špatné trojce jsem čekal taky nepovedené čtvrté pokračování. Byl to ale omyl! Nejenže to bylo mnohem lepší, ale byl to spolu s jedničkou nejlepší díl. Dokonce bych řekl, že ani jeden není ani o trošku horší než ten druhý. 95%.

Rocky III (1982)

Tímto dílem sága Rockyho opravdu klesla. Asi bych dal pouze 2 hvězdy, ale za soundtrack Eye of the tiger dávám hvězdu navíc. 50%.

Rocky II (1979)

Velice dobré pokračování prvního dílu a závěr byl taky super. 80%.

Rocky (1976)

Naprosto úchvatný příběh o skoro pouličním boxerovi, který dostal možnost bojovat o boxerský titul v těžké váze a chopí příležitost za pačesy. Opravdu povedené navíc se v hlavní roli blýsknul ten, kdo to všechno napsal - Silvester Stallone. 95%.