Poslední skaut (1991)

Totální nadšení!! Je hodně zajímavé, že o tomto filmu jsem vůbec nevěděl, až mi ho doporučil jeden kamarád. Každopádně jsem byl velice příjemně překvapen :-). Willis i Wayans ve svých rolích skvělí a já nemůžu dát jinak než 5*.

Obecná škola (1991)

Né vždycky mi tyto velké klasiky sednou. Tohle je právě jeden příklad. Obecná škola není právě film, který by mě něčím nadchnul. Spíše si myslím, že jich je hodně lepších. 60%.

Kráska a zvíře (1991)

No tato verze se mi hodně moc líbila. Ani nevím co bych všechno vyzdvihnul, proto to zjednodušším - 75%.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Za některé hlášky dávám aspoň 2*, ale jinak by to bylo míň. Jako malý jsem to měl rád, ale jinak to opravdu není nic moc. 35%.

Černí baroni (1992)

No ty hlášky z tohoto filmu asi budou už věčné!!! Nejde ani jmenovat, kdo přesně zahrál dobře, protože to byli všichni :-). Velice se mi to líbilo a líbit bude :-).

Uprchlík (1993)

Tohle se prostě povedlo!!! Harrison Ford v hlavní roli tak skvělý, že nikdo jiný by to takhle nezahrál. Celý film je naprosto super a i vyústění se povedlo. Naprostá spokojenost!!!!

Kokosy na sněhu (1993)

Původně jsem chtěl dát této sportovně naladěné komedii "jen" 4 hvězdy, ale nakonec dávám pět. Důvod je, že ne každá komedie, kterou jsem viděl tolikrát mě pořád ještě pobaví, jako tato. Není co dodávat, všichni hlavní herci super a pokaždé, když se na tuto komedii mrknu, jsem nabitý pozitivní energií :-).

Demolition Man (1993)

Opět naprostá spokojenost se Stallonem. Wesley Snipes hraje roli záporáka naprosto úžasně a celkově se mi to hodně líbilo. Taktéž je třeba vyzdvihnout ten nápad. Hlavně ten sex v roce 2032 byl drsný :-). 80%.

Cliffhanger (1993)

Velice kvalitní dobrodružný thriller!! Mohlo by se takových natáčet více. Stallone jako vždy skvělý a i vedlejší herci včetně Johna Lithgowa, který roli záporáka zahrál opravdu znamenitě :-). Za mě dávám 80%.

Proroctví z temnot (2002)

No tak to klobouk dolů. Velice povedený mysteriózní thriller a i založený na skutečných událostech. Jak Richard Gere tak i Laura Linney byli pro tuto roli dobrou volbou. Já jsem za sebe hodně spokojený. 85%.