Arthur (2011)

Myslela jsem, že Russell mě nedokáže překvapit. Ale překvapil. V tomto filmu byl super. Ze začátku se mi film moc líbil a téměř do konce jsem za něj chtěla dát 5*, pak se mi ten konec ale přestal líbit a všechno mi přišlo jako strašně ,,americké". Škoda, ale dívalo se na to pěkně.

Dobré srdce (2009)

Hned poprvé, jak mu utekla ta kachna, tak jsem si říkala prosím, ať ho nezajede to auto... ale stalo se... sice napodruhé, ale stalo. Nedokázala jsem si představit, že by umřel právě on, ale od začátku jsem to předvídala. Sice mě ten konec trošku pokazil celý film, ale i tak mu musím dát 5*. Krásn ěse na něho koukalo.

Jana Eyrová (2011)

Na film jsem se neuvěřitelně těšila. Naprosto mě vtáhl do děje a jsem z něj unesená. Ještě že jsem na něj do toho kina šla :) . Kniha se mi líbí stejně tak a byla jsem u její atmosféry naprosto na trní. Byla jsem k tomu filmu jako spoutaná srdcem a co mě naprosto nejvíce překvapilo bylo, že u každého filmu, na kterém jsem kdy byla se lidi hned u prvního z titulků zvedali a odcházeli, ale tady? Skoro všichni seděli až do posledního zaznění tónu. Asi je to uneslo stejně tak, jako mě. A ta doba!! Miluju filmy tohoto gusta. Jsou mi ze všech nejmilejší a chtělo by jich více. Byla bych pak jako v peřince a šťastná a blažená jako u tohoto. Michael Fassebender mě prvně oslovil ve filmu pianista a nikdy mě nepřestal udivovat. Ten dokáže tak úžasně zahrát svoji roli, že jsem do něj vždy s odpuštěním zažraná, jak nejvíce to jde. Naprosto brilantní! *****!!!

Kouzelná země skřítků (1999) (TV film)

Na to se můžu dívat pořád! Je to tak romantický a já nevím... jednoduše jsem snad neviděla lepší pohádku. Moc mě to potěšilo, na to, že má jen 74% :)

Amélie z Montmartru (2001)

Čekala jsem na film, kde se budu moci s hlavní postavou a scénářem natolik ztotožnit... a u tohoto filmu se to stalo. Je to pro mě nejzáhadnější, nejosobitější a nejoriginálnější film vůbec.

Vzpomínky na lásku (2004)

U takového filmu je nejlepší mít po ruce pořádný štos kapesníků :)

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Byla by to asi strašná nuda a děsný propadák, kdyby tam nehrál Johnny Depp . Ale proto, že tam hraje, dodává filmu, osobité kouzlo, důvtip, příběh a napětí :) A díky Johnnymu, který udělal ohromnou práci musím říct: film na 95%, tedy 5* :) A jinak je to skvěle provedené.., ale nedokážu si ve filmu představit nikoho jiného až na Johnnyho... je to legenda :)

Dr. House (2004) (seriál)

Tento seriál mě v televizi upoutal už i v reklamě. Strašně dlouho jsem s ena něj chtěla koukat a pak se mi toho taky dopřálo :) Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Někdy se u něj natolik pobavím, že pak na onu scénu myslím pěkně dlouho :) A Hugh Laurie tam hraje tak bravurně, až mi přijde že se v té roli vyžívá a naprosto jí žije. Moc moc povedený seriál a užásné dílo. Všechny herce a účastníky na něm strašně moc chválím!

Bezstarostná jízda (1969)

Ten konec byl uspěchaný a ani moc nedával smysl. Ale co bylo krásné, tak ta svoboda a názory na věci. Road movies mám ráda, beru je jako jeden z nejlepších žánrů . Sice jsem semtam u toho filmu usínala, ale někdy mě zase pořádně probudil... Má hezkou myšlenku a herci taky fajn, ale semtam mi přišel nudný. Proto dávám *

Výměna (2008)

Velice dojemný příběh. A Clint Eastwood? Odvedl naprosto skvělou práci. Tak i Angelina Jolie. Asi jeden z jejich nejlepších hereckých výkonů. Podle mého úsudku :) . Moc příjemný film a prožitek. I když je to docela brutální, moc se mi film líbil. 90%