Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
56 fanoušků
/ 39 bodů
Starosta.cz1
Adam Kršňák
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Akční
Drama
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Československo
Česko
Velká Británie
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Sedm
(1995)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Krvavý diamant
(2006)
Podraz
(1973)
Hodný, zlý a ošklivý
(1966)
Tenkrát na Západě
(1968)
Nedotknutelní
(2011)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
39 bodů
Fanklub
(56)
barunka17
JiřinaM
Barbuchta
Dydzej
Veprak
Wewik
niXs
h.o.n.y.
Alpha-17
Francik
J7777
terudo12
Arylen
Kačulína
Lenula4
milan0301
repan
FatFish
Fitik
jc11
předchozí
1 - 20
další