Proroctví (2009)

Nicolas Cage je tajemnej jak hrad v Karpatech. Neoslnil, příběh je OK, ale to je vše.

Vzhůru do oblak (2009)

Hodně smutný příběh pro dospělé, krásná pohádka pro děti.

Návrh (2009)

Moc pěkná komedie s výborným hereckým obsazením. Člověk se zasměje a tak to má být.

District 9 (2009)

Jak tohle mohl někdo za ty prachy natočit? Film natočený za stotva béčkové peníze, ale kvalita rozhodně A. Reálné, pěkné, šokující-

Náhradníci (2009)

Výborný nápad, výborný Bruce Willis. Hezké pokoukání, pocity to zanechalo.

Nezvratný osud 4 (2009)

Nic nového, nic převratného. Prostě kopie jedničky s lepší grafikou.

2012 (2009)

v kine to bylo super, na TV to bude o hodně horší. Super efekty, příběh zezačátku ujde, konec je ale tragický.

Avatar (2009)

Když se člověk v kině potí, koulí očima, bojí se, raduje se, chce se mu brečet a vyjde s úsměvem na tváři a se slovama: tak to byl asi největší mazec, kterej jsem kdy zažil, tak to prostě nebude špatnej film. Nebyl jsem to jenom já, kdo takhle vycházel z kina. 3D i normal, obojí je nářez. Silný příběh a špičková grafika, strašně rychle to uteklo. Jedna z nejlepších pohádek pro dospělé všech dob, ne-li nejlepší.

Hanebný pancharti (2009)

Naprostý Tarantinovský orgasmus plný zbytečných keců a pak bum bum a je po všem. Hodně jsem se v kině pobavil, zasmál nad Pittovskou Americkou Italštinou a s otevřenou pusou jsem sledoval zvraty a závěrečná kapitola je mazec. Dlouho jsem neviděl lepší film. 95%

Smrtonosná past (1988)

Pravý akční film. Sympatický hrdina od krve, sršící vtipem s nemalou dávkou odvahy likviduje zloduchy. Ano, jak ohrané. Ale asi neznám lépe natočený film s akční tématikou.