• Válečný

Šťastlivci (2008)

Taková road movie o cestě válečných veteránech z Iráku na cestě domů, se nečekaně sejdou 2 muži a jedna žena, mezi němi se po cestě vytvoří přátelství pevnější než jejich vlastní zázemí doma, a po dlouhé strasti plné cestě... odejdou jako přátele opět do Iráku. Film mě mile překvapil, má takové zvláštní kouzlo a ukazuje, za jakých okolností lze získat nové přátele. Za mě 75 - 80 %

Oko bere (2008)

Už když sem viděl dokument o BlackJack teamu, tak jsem si říkal ten jejich život musel být pecka i přesto, že později to bylo o hubu krátit zisky kasinům v Las Vegas. Kevin Spacey tu dobže zazářil. Doporučuji http://youtu.be/zCwx4KL3W04

Kulka v hlavě (1990) odpad!

Strašný kýč... ty dialogy, ta kamera, ten příběh... taková asijská akční sračka s prvky romantiky.

Útěk z Huang Shi (2008)

Tři hvězdy - podle skutečného příběhu, krásy Číny a poušti Gobi, sem tam nějaká povedená srážka s Japonci (ten Nanking nebo ta srážka s japonskou hlídkou v horách). Měl jsem z toho takové pocity 50 na 50, prostě někdy místy to bylo zajímavější a povedené nejen po příběhové stránce. Docela to zachránila Radha a ten co hrál Jacka.

Ranař (2011)

Opravdu to není komedie, spíš ten sportovní příběh, je to zvláštní vidět slavného Stifiho jako bitkaře. Ta scéna jak složil toho hokejistu na zem a to jeho vystoupení v show, mě fakt pobavilo. Stejně tak i jeho první nástup na led mezi ty křupany, na konci jak schytal tím pukem, to sem taky nechápal jak se snadno zbrchal. Tento příběh, je opravdu zajímavý tím, že tu vyniká více násilí, týmová hra a sport, než ta láska.

Kamarádova holka (2008)

Docela krutá komedie, taková americká s pubertálním humorem, u kterého sem se opravdu po dlouhé době bavil.

Kapitán Lindbergh (2009) (TV film)

Všechna čest tomuto muži, moc dobrý dokument o jeho životě a jeho letu přes Atlantik.

Můj otec Gulag (2008)

Měl sakra pěknou dceru, která s ním jela do toho bývalého gulagu :)