• Válečný

Neopouštěj mě (2010)

Mě to moc neoslovilo, tento film o milostném trojúhelníku z farmy na dárce orgánů. Ovšem jisté kvality mu nemohu odepřít :)

Jdi a dívej se (1985)

První polovina filmu mě nudila a další polovina šokovala svou surovostí...

Tři dny Kondora (1975)

Poslední tři minuty ten rozhovor o krkavčí morálce :)))

Solaris (2002)

Hudba je perfektní taková docela psycho a tenhle remake se povedl :)

Hotel pro psy (2009)

Takový rodinný film, který si nejvíce užijí děti, pro nás starší je to spíš průměrný film s pěknou Emmou Roberts, a jsme fascinováni štafetou psů a taky happyendem.

Drive (2011)

Vynikající film, na tohle se můžu kouknout vícekrát i když čekal jsem tam profi jízdu i v průběhu filmu nejen na tom začátku :)

Grindhouse: Auto zabiják (2007) odpad!

Film je tak zábavný jako sledovat psí lejno na slunci, nejhorší role Kurta Russella, prostě tento film je další sračkou od Quentina

Bent (1997)

Začátek je dost odporný, dekadentní a pak hledět na dva růžové trojúhleníky jak nosí kameny z bodu A do bodu B je nudné...

Murphyho válka (1971)

No jak se vyjádřit ? Jeden námořník přežije útok ponorky na jeho loď, jeho posedlost je zničit ponorku za každou cenu, je mimo, je blázen i přes kapitulaci Německa jeho posedlost neustále trvá až svou hloupostí vezme na onen svět nejen posádku německé ponorky, ale i sebe. Těžko mohu lépe hodnotit film o šílenci..

Pták na drátě (1990)

Gibson a Goldie to je dvojka k popukání, již ve filmu Přes palubu mě dostali, drsńák Mel a uječená Goldie se perfektně předvedli i v tomto podceňovaném filmu. Na svou dobu určitě perfektní film, ale ne pro ty co jsou zhýčkáni dnes rádoby filmy bohatými na efekty.