Koe no katači (2016)

Vztahy medzi ludmi nie su len cierne a biele, vyvijaju sa a dozrievaju. Vzdy tu mame sancu na zmenu k lepsiemu... Krasny film, ktory ma co povedat.

Most špiónů (2015)

Za posledne obdobie je toto jeden z mala filmov, ktory ma uplne ocaril a vtiahol do deja. Pri ktorom mi cas utekal akosi rychlo aj ked som si uzila kazdu minutu. Skvele vykony Hanksa aj Rylanca ma tiez nenechali chladnou a preto som si poctivo ohryzala pery nad ich osudmi az do sameho konca.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Sice to od jednotky stratilo nejake to malinke percento jednoduchosti a nestrojenosti, ale stale sa pri tom prijemne zabavite a schuti zasmejete. Lákavé je aj exotické prostredie, v ktorom sa film odohráva a tak sa stáva ideálnou letnou peckou so skvelým soundtrackom k tomu.

Mrtví a neklidní (2013)

Na počudovanie ma tento film bavil. Bolo to sice detinske a sentimentalne ako vsetci pisu... Ale tak prijemne. Niekedy aj dávka teenagerskej zombie lásky zohreje pri srdiecku.

Děda je lotr (2016)

Okrem par dobrych momentov s excentrickou postavou Aubrey Plaza som sa cely film skor trapila ako bavila. Je to tak pritiahnute za vlasy, ze tomu nemohli uverit snad ani americky divaci, ktorym podobne komedie serviruju neustale.

Hluboko v lesích (2012) odpad!

Najnevydarenejsie rande s filmom na slepo ake som kedy zazila - dokonca sa dotahuje na moj zazitok s ludskou stonozkou... Aj ked... Neprehanajme to zase... :-)

Ashby (2015)

Mám rada takéto "generačne" počiny, ktore sa s lahkym humorom snažia spojit na prvý pohlad dva nespojitelne životy. Bohuzial tu si hlavne postavy absolútne nesadli a tak sa film cely cas len blaznivo snazit nahanat svoj vyznam.

Obvyklí podezřelí (1995)

Mozno ako poviedka o 50 stranach na citanie pre spanim by sa mi to pacilo. Spacey bol skvely o tom niet pochyb. Ale ako celok to pre mna nemalo čaro.

Padesátka (2015)

Neviem preco ale v poslednych rokoch sa v ceskej kinematografii rozmohol takový nešvar - ze ked komedia - tak s prvkami incestu ?! A to teda ozaj nie je smiesne! Všetci dobre vieme, že “prcat” mozeme len mimo svoju rodinu… Tak poprosim na tom popracovat do buducna… Respektíve - s touto témou už nepracovať!

Marťan (2015)

Vtipný McGyver na Marse. Alebo receptar martanskych napadov. Celkove prijemne zabavne a napinave zaroven. Mozno o trochu lepsie aj ako knizna predloha.