Ashby (2015)

Pohádka o ubohém zabijákovi a přemoudřelém dospívajícím Edovi mě vážně hluboce nezasáhla. Takový scénář by mě nenapadlo slátat ani náhodou, ale v Americe je všechno možné. Jedinou normální postavu jsem nalezl v roli Emmy Roberts.

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

První řady jsem sledoval s nadšením, jak české tak slovenské. Byly kvalitní a dobře obsazené, ale poslední dobou je to bída. Porota a její rozhodování, celková atmosféra, popostrkování některých vybraných soutěřících do čela soutěže mě od pořadu jen odrazuje. Naštěstí to roku 2015 vyhrála ta správná osoba. Vítězství Emmě Drobné přeju.

Dítě číslo 44 (2015)

Docela jsem se na něj těšil, ale zklamal. Film je chaoticky poskládaný a splácaný z různých scén, mnohdy i takových, které v knize vůbec nejsou. Tvůrci si vymýšlí, dotvářejí a děj kazí. Výborná knižní předloha je naopak téměř bez chyb, je logicky poskládaná a navazující. Film knize sahá akorát tak po kotníky. Vůbec nechápu, proč se Daniel Espinosa do filmu pouštěl. Dva body uděluji pouze za dobře obsazené role (Hardy, Oldman, Cassel, Rapace), jinak je to ztráta času.

A.C.O.D: Děti rozvedených (2013)

Obyčejná tuctovka o chudácích dětech a jejich rodičích říznutá komplikacemi a vysvětlováním. Ó, jak já se nudil, ale hudba a poctivý dabing byly dobré.

Hurá na Francii (2013)

Čekal jsem humornou komedii, do Francie se však tentokrát vkrádala trapnost, takže nic moc.

Pohřešovaná (2011)

Divukrásná příroda, zajímavé postavy, dobrá kamera, ale téměř žádný příběh. Škoda nevyužité šance.

Nespoutaný Django (2012)

Děj filmu je dobře vystavěný, pointa mě překvapila. A to je asi tak všechno :-).

Kovbojové a vetřelci (2011)

První polovina filmu byla docela slušná, povedená, úroveň by u mně dosáhla téměř na čtyři body. Ale ten závěr, vůbec se nepovedl. Byla to změť filmů 4400, Vetřelec, ET - mimozemšťan. Zkrátka chaos. Škoda, mohl to být docela úspěšný film.

Ivan Hrozný (2009)

Přišlo mi to jako divadlo a dokument dohromady. Brutalita nechyběla.

Zelený sršeň (2011)

Popravdě, nic moc. Humor za každou cenu zavání trapností a nudou. Hlavní představitel Britt (Seth Rogen) mě nijak nezaujal, zato Brittův parťák Kato (Jay Chou) byl o třídu lepší.