LOL (2012) odpad!

Mám i docela rád Hannu, občas se na to i v noci koukám na disney a Miley mi nevadí, ale tady bych ji nejraději strčil do drtičky... Hrozná sračka o ničem.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Nebylo to vůbec špatné, ale asi proto, že jsem to čekal o dost horší. Dobře jsem se pobavil. Kdo zná parablbosti a mysli si o nich patřičné, tak se myslím bude také bavit. Děsim se dvojky, už tak tam ke konci chyběl slušný obsah. "Je hned k nastěhování, ale neco už v něm bydlí!"

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Tahle soutěž nemá význam.

Hezké vstávání (2010)

Nebylo to vůbec špatné. Řekl bych normální nadprůměrná komedie. Dobře jsem se pobavil s Harrisonem Fordem (aka Mike Pomeroy) a jeho dobře mířenými poznámky. Tahání pořadu vzhůru sledovanosti bylo to nejzábavnější co lze ve filmu nalézt. Romantická část není nějak přeblbnutá jako to u romantickách filmů bývá.

Machete (2010)

MACHETE WILL RETURN in MACHETE KILLS and MACHETE KILLS AGAIN.

Scooby Doo! Prokletí nestvůry z jezera (2010) (TV film)

Oproti Scooby-Doo, Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery naprostý propadák. Dabing Shaggyho Rogerse byl otřesný. "Chtěli jste je, vrátili se! " kdybych toužil po pokračování tak pouze s Freddie Prinze Jr., Matthew Lillard, Sarah Michelle Gellar, Linda Cardellini. Film nijak nezaujmum ani nepobavil a co se děje týče, je bezpředmětný.

V řetězech (2006)

Pěkný film. Christinu Ricci mám rád již od Addams Family, podává velice dobré herecké výkony. Předrsný Samuel L. Jackson. Film má velice pevný a dramatický příběh. Rád se na film podívám i do budoucna.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Chtěl bych znát jméno které stojí za obsazením hlavního vysílacího času TV NOVA. Seriál propaguje prostituci a je zajisté perfektním příkladem pro malé diváky. Když je dnes velké téma POČÍTAČOVÉ HRY a jejich dopad na dítě, jaký dopad má na dítě seriál druhu Tisíc a jedna noc, ulice, ba dokonce ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ?

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Začínám si myslet, že český seriál je špatný seriál. Slátanina nesmyslných zápletek, špatných vztahů a neustále střídání partnerů každého herce. Veškerou tvorbu tohoto seriálu a všech podobných seriálů považuji za mrhání časem. Kdy to přestane?