Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Brrr, konec ještě ušel, ale začátek a prostředek - to byla bída spíše připomínající domácí video z dovolené.

Zkažená mládež (2007)

Přiznám se, že mě při sledování tohoto filmu silně mrazilo v zádech. Filmařsky to sice není bůhvíjaký majstrštyk, ale výsledný dojem byl dobrý, ba co více, výborný. A také se přiznám k tomu, že v závěrečné scéně jsem těm klukům neskutečně fandil...

Grbavica (2006)

Krásný film se silným příběhem, na který asi jen tak nezapomenete. Válka v bývalé Jugoslávii je traumatem, kterého se tamní obyvatelé asi jen tak nezbaví.

Modrý samet (1986)

Lynchovina, která mi moc nesedla. Doteď nevím co si o filmu myslet, ale zapůsobil na mě, to ano.

Máj (2008)

Žblebty, žblebty, žblebty - obnažená prsa -, žblebty, žblebty, žblebty - sex - žblebty, žblebty žblebty - zajímavá kamera. To je asi tak Máj mýma očima..

District 9 (2009)

Docela dobré, líbilo se mi to více než Lebkouni.

Oko dravce (2008)

Myslete si o mně že jsem třebas i barbar, ale mě tento snímek docela i bavil. Samozřejmě je to taková za vlasy přitažená akčárna, ale celkově je na co se dívat.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Tisíc podob život mívá....na na na :-) Tak tento seriál jsem jako malý hošík miloval.

Jiná perspektiva (2007)

Hrůza, sledovat tento film bylo svým způsobem utrpení. Odmyslíme-li si přece jen dosti vážné logické chyby, tak nám tu i tak zůstává film zoufale neoriginální. Výkon Dafoea si netroufám hodnotit, ale jistě jej mezi své nejlepší filmy nezařadí.

Delikatesy (1991)

Wow! To bylo něco! Poněkud zajímavá filmová jízda, která se jen tak nevidí. Diminique Pinon je roztomilý, vypadá jako opička, hlavně s tou - SPOILER - sekerkou v hlavně - KONEC SPOILERU. Každopádně film má dobrou atmosféru a místy je i velmi vtipný.