Jumanji (1995)

Svého času se mi to docela líbilo.... To je ta asi ale vše.

Polární expres (2004)

Jako film o Vánocích - v té unikátní atmosféře - to ještě beru jako lepší průměr. Jinak nic moc.

Když si Chuck bral Larryho (2007)

Bláznivá komedie, u které jsme se zasmál, a to byl asi také její účel. Nic více, ani nic méně.

Soudný den (2008)

Co to jako mělo být? Zhruba do 40 minuty jsem měl dojem, že sleduji průměrnou akci okořeněnou hororovou atmosférou, pak se to jaksi zvrtlo. Takový slepenec mnoha různých stylů, filmových předloh, scén k ničemu se jen tak nevidí. Inspirace Mad Maxem a filmem 28 dní poté je více než zřejmá. Asi ani nemá cenu upozorňovat na nelogičnosti v ději..

Sin Nombre (2009)

Skutečně hezký film bez jakýchkoliv pejorativných ukazatelů. Drsné vylíčení drsné reality, které středoevropanovi jen ukáže pohodlnost jeho vlastní existence. Samozřejmě, chvílemi je to předvidatelné atd., ale celkový dojem je u mě na 5 hvězd.

Slimáci (1988)

Je to sice blbost, ale zato blbost kultovní :-)

Na samotě u lesa (1976)

U tohoto filmu se mohu smát pořád. Naposled jsem jej viděl v autobuse cestou z Paříže a i když jsem některé scénky přeskočil - lépe řečeno prospal - tak film znám natolik dobře, že nebylo problémem se zase vrátit zpátky do děje.

Sedm životů (2008)

Možná vám 5 hvězd přijde přehnané, ale mně se to skutečně líbilo. Jsem si pochopitelně vědom toho, že závěr je trochu kýčovitý a možná i zbytečný, ale zároveň si jsem vědom toho, že filmů - které by ukazovali lidskou dobrotu, snahu o nadindividuální prospěch - dnes zase tolik není - a tento mi z těch několika vyšel nejlépe.