Den mrtvých (1985)

Už to prostě není ono,...to mě i ty deníky mrtvých bavily více.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Tento remake jsem viděl dříve než původní verzi, takže z nostalgie - a také proto, že se mi to skutečně líbilo - musím dát 4 hvězdy.

Výměna (2008)

Co si budeme povídat, film mě vtáhl jako máloco. Kdybych nevěděl, že příběh se zakládá na skutečné události, tak bych tomu snad ani nevěřil. Nicméně je to tak.

Astérix a velký boj (1989)

Film má úžasný dabing. Velmi dobře si i teď pamatuji "trailer" v československé televizi. Chudák Panoramix...

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Některé gagy jsou grandiozní, jiné trochu trapné, ale celkově se jedná o moc podařený snímek.

Údolí stínů (2002)

Až přespříliš patetický film s několika pozoruhodnými momenty.

Gran Torino (2008)

Parádní film, Eastwood potvrzuje, že jejako víno - čím starší, tím lepší. Po "milionové holce" si udržel velmi dobrou úroveň (snad ji ještě navýšil). Výborně vyprávěný příběh, který asi jen málokterou duší nechá chladnou se vám velmi brzy "dostane pod kůži" a jen tak se z ní nedostane, je asi hlavní devizou.

Bitva u El Alameinu (1969)

Slabý film, i když přihlédneme k datu jeho vzniku. Vše je ještě okořeněno dosti špatným dabingem. Nejzajímavější skutečností na něm je to, že film sledujete většinou z pozice italských vojáků.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Při vší úctě ke klasice mě tento film moc nedostal. Hlavní hrdinka mi byla neskonale odporná svojí hloupostí a naivitou.