Všechny polohy lásky (2006)

Hezký film, od něhož jsem očekával trochu více erotična (ne, nebyl jsem zklamaný :-)). Klasická "španělárna" se zajímavým příběhem. Líbil se mi ten konec - bim bam..

Protektor (2009)

Já nemohu jinak, musím dát pět hvězdiček, protože - popravdě - už dlouho mě žádný český film takhle nedostal. Počínaje hereckými výkony a obrazem konče.

Vévodkyně (2008)

Neurazilo mě to, kostýmy byly skvělé, atmosféra světa sklonku 18. stol. rovněž, ale něco mi na filmu chybělo. Snad napínavější zápletka, snad lepší charaktery.

International (2009)

Přiznám se, moc mě to nebavilo. Scéna přestřelky v galerii byla ale skutečně brilantní. Bohužel mi ale přišlo, že role N. Watts tu byla trochu přebytečná a tato dáma se zde objevila jen proto, aby svoji tváří "posvětila" film.

Kožené slunce (2002) (TV film)

Krásný film, který jsem viděl už několikrát, ale vždy mě dokázal rozesmát. Jistě, není to žádné umělecké veledílo, ale má to typický aspekt českého filmu - určitou formu humoru, vážných situací a pochopení pro toho "českého človíčka". Ze sentimentu 5 hvězd.

Bazén (2003)

Z počátku sledujeme poměrně konvenční příběh, který se však v posledních několika minutách citelně změní do podoby, o níž toho mnoho schopen napsat nejsem.

Persepolis (2007)

Super zpracování komiksu, které se prostě musí vidět. Nadchne vás vážností situace, humorem i animací.

Blafuj jako Beckham (2002)

Překvapivě docela fajn komedie. Filmů o ženském fotbalu moc není.