Zastav a nepřežiješ (2006)

Čistokrevná akce. Přestřelky, mlácení záporáků, rychlá auta a Statham se celý film nezastaví. Nemůže. Nemůže, protože by zemřel. A to dělá z filmu perfektní akčňák.

Nekonečný příběh (1984)

To je hodně kultovní pohádka. Fakt. Jako malej jsem ji moc nechápal, ale nemůžu zapomenout na to NIC. "Byla tam teda díra." "Díra by byla něco, ale tam nebylo nic."

Alf (1986) (seriál)

Koukával jsem na to už kdysi dááávno. Když se podívám zpátky, byl to super seriál.

Včelka Mája (1975) (seriál)

Cože? Jaký Japonsko? Jaký Kanada? Co tam dělaj zápaďáci? Od nepaměti jsem měl utkvělý pocit, že Mája je český anime. Kruci.

Street Kings (2008)

Zatraceně dobrej film. Nechce se mi tozepisovat o čem to je, protože od toho máte obsah filmu. Ale byla to zkrátka noblesní kriminálka. I když dost pochybuju, že existujou takový černý ovce, policajti co slouží jako předvoj jinejm policajtům, aby vystíleli padouchy. Každopádně dost chytlavá zápletka.

Pinocchio (2002)

Tak tohle bylo trochu moc i na mě. Ne že jsem to uplně nebobral, ale Pinocchiovi bych nakouřil.

Fantomas (1964)

Baví se dvě babičky ve frontě v obchodu a jedna povídá: "Už jste slyšela že chytili Fantomase?" a ta druhá na to: "Hahahaha."

Hrbáč (1959)

Klasika francouzské kinematografie. Jean Marais exceluje v nádherném příběhu.

Potomci lidí (2006)

Dobrý námět. Tak trochu R.U.R.ovský, abych pravdu řekl. Ale to je jedno. Tenhle film stál za to. Perfektní kamera a hezký příběh. Dobrý hlavní hrdina a vůbec celý dohromady to dělá pěkný dojem. Pět hvězd je akorát.