Bůh masakru (2011)

Jediné,čo sa mi na tom filme páčilo,bolo to,keď sa Kate Winslet pozvracala a išla sa prezliekať :D (za to dávam aj tu hviezdičku ) Inak nechápem ten film.Nudil som sa,nemalo to šťavu a dej neviedol nikam a ani nikam nedošiel.Nechápem ako to môže mať také hodnotenie.Asi to bol ''film'' na hlboké zamyslenie a ja som sa hlboko nezamyslel :) ......

Útěk z MS-1 (2012)

Chcel som dať 2 hviezdičky.Bolo vidno,že v mnohých scénach chýbali peniaze a nato,že to bol rok 2079 to vyzeralo ako v roku max. 2020.Našťastie Guy Pearce bol vtipný a akcia nebola až taká nudná a pre Maggie Grace mám slabosť.Priemerné béčko na pokrytie 1/5 hodiny voľného času.

Bitevní loď (2012)

Nejako ma ten film neprekvapil ale bavil ma.Nenudil som sa.Rihanna a ten boxujúci beznohý černoch boli skvelí.Akcia bola slušná.Ale viac ako priemer si to nezaslúži.

Tohle je válka! (2012)

Výborná akčná komédia.Skvelá oddychovka.Len možno trochu ma štvalo,že tá zápletka s tým Tilom Schweigerom bola akosi vedľajšia.Inak pohodička.

Bez soucitu (2010)

kOCOUR je dement.Filmy maju zarábať a hlavne tie akčné majú zaujať akčnosťou.Bez soucitu bol na niektorých miestach prehnaný ale dosť reálny a dych vyražajúci.Dialógy kvalitné,výkony hercov skvelé.Ako si myslíš,že sa zaobchadza s teroristami,diplomaticky?Tí dvaja sa v tom filme skvele dopíňali a hlavne vyriešili problém všetkými dostupnými metódami,tak aj fungujú tajné služby.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Prvý diel bol lepší.Táto časť mala pár fakt dobrých scénok ale ten dej bol zbytočne pretiahnutý a ten koniec bol vážne zabitý.

50/50 (2011)

Ten Seth Rogen by si zaslúžil Oscara za vedlajšiu úlohu vo filme. :DD Film inak celkom zaujímavý,miestami na zaplakanie.

Vyměřený čas (2011)

Celkom realistický pohľad na budúcnosť.Zaujímavý,akčný dej.Krásna Amanda Seyfried a ešte krajšia Olivia Wilde.Timberlake vie aj hrať.:)

Ocelová pěst (2011)

Tento film je taký lepší priemer. 3 hviezdy sú málo a 4 zase veľa.Hugh Jackman bol slušný a tie bojové scény robotov sa mi fakt páčili.Len to premúdrelé 11-ročné decko mi liezlo na nervy.Ešteže ten záver filmu nebol typický americký happy end,lebo keby Atom toho Zeusa porazil K.O.-čkom,to by už bolo moc.

Elitní zabijáci (2011)

Kvalitné herecké obsadenie.Inak film neurazí ale ani neoslní.