• Krátkometrážní

Reach (2009)

Až moc průhledné a předvídatelné, aby vás to dojalo. Jinak animace moc hezká.

Rozjezdy pro hvězdy (1998) (pořad)

Vždycky jsem se tam chtěla přihlásit...ještě štěstí, že to nevyšlo!!!!

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

14.2.2011 Po prvním viděném dílu nemůžu jinak! Kouzelné, nápadité, vtipné a roztomilé...navíc tak sympatického hlavního hrdinu jsem už dlouho neviděla! Časem se možná dostaneme i na těch pět hvězd...! 4.3.2011 Takže první série za mnou a rozhodně žadné zklamání!!! Seriál má s každým novým dílem co nabídnou a určitě nepotřebuje nic kopírovat - stále zůstává originální. Napařuju pět hvězd, protože tohle tu ještě NEBYLO!!! 6.7.2011 S velkou slzou u oka musím bohužel konstatovat, že druhá série za tou první viditelně zaostává :( komický charakter Nedova komplice - E.Coda - se beze stopy vytratil a zůstal jen nevkusný závan trapnosti. Nové a originální nápady, kterými první vlna Pushingu jenom kypěla, se po cca šestém díle prakticky nedostavují, a právě ty dělaly tento seriál pětihvězdičkovým. Proto s těžkým srdcem snižuju na nižší příčku. Ale v TOPce má stále své místečko!

Scrat's Continental Crack Up (2010)

Tenhle hlodavec mi vždycky lezl krkem. Nesnášela jsem tu natvrdlost, nepředvídatelnost a naivitu.. Pak jsem však narazila na tohle a začala se divit sama sobě…jak se tomu můžu smát? Najednou jsem dostávala záchvaty smíchu a nesympatická veverka se mi začala líbit. Tak co bude příště??

Skhizein (2008)

The only thing I´m sure about now is that from where I´m standing it´s not a bother anymore... Pro mě jeden z nejoriginálnějších, nejoduševnělejších a nejdojemnějších kraťásků vůbec. A ta hudba? K sakru dobrá!

Supergirl (2015) (seriál)

PILOT: Proc to nebrat jako komedii? Protoze byste si pak zbytecne lamali hlavu nad tim, proc takovyhle serialy vubec vznikaji... Beru to s nadhledem a uzivam si to!

Televizní noviny (1994) (pořad)

Za sympatického Karla Voříška a Reye Korantenga...JInak televize, která dokáže svého diváka citově vydírat tím, že mu z reportáže udělá tragický klip s písničkama od Eltona Johna, u mě nemá šanci!!!

Tik ťak (2011) (studentský film)

Trochu přitažené za vlasy, pravda, ale jinak docela cool nápad na ukázku toho, co jsme my lidi vlastne zač...

Transformers (2007)

Holka jako já určitě nečekala od akčního snímku režírovaného M.Bayem takovou dávku zábavy!!! Vemte si, že na naší bezvýznamnou planetu Zemi útočí mimozemšťani a vy se musíte smát:-) Bumblebee byl roztomilý, ale nejvíc mě dostal „tatík“ Optimus Prime! V akčních scénách jsem se možná někdy ztrácela, ale přesto se nedá říct, že bych se nudila, to vůbec!! Kdo by se taky nudil, když se to všechno sjizdělo na Blu-ray:-) chápejte, můj první film v blu-ray kvalitě a hned taková pecka (díky Davies182 :-). K tomu ještě ta super hudba! Nemám prostě nic, co bych vytkla! COOL :-)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Druhý nášup Bayovské akce v podání Autobotů mě v porovnání s jedničkou zas tak moc nevzal. Pozor! Tím myšleno nenadchnul, ale nenudil! Ačkoli kvalitám akčních scén se nedá nic vytknout - ty jsou dokonce ještě vyšperkovanější a napjatější než v předchozím díle - musíme si zároveň přiznat, že i v akčním snímku občas platí „méně je někdy více“. Kdyby byl dán větší prostor dějové linii, jistě bych se nezlobila. Takhle byla pro mě část děje trochu v mlze a potěšení z koukání se na roztomile běhajícího a skákajícího Shiu mi dlouho nevydrželo. Na druhou stranu to má ovšem tu výhodu, že si snímek můžete pustit po druhý, potřetí a vždy narazíte na něco nového. Paradoxně se tedy těším na to, až budu moct Transformers zkouknout znovu, a tím se dostane další dílek dějové skládačky na své místo. A pánové, stále nechápu, co vám přijde na Megan Fox tak sexy, když má takový pysky, že s nima ani tu pusu zavřít nemůže...