Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Dvě hvězdy. Jedna za MJW, i když režíruje jako středoškolák a druhá z Lyoto Machidu. Od filmu jsem nic nečekal, a nic jsem nedostal. Howgh

Pád do tmy (2005)

Film o tom, jak to dopadne, když si skupinka bábovek jede zahrát Dračí doupě do tmy, kde žijí Glumovi. Apalačské hory ovšem nejsou tak romantické jako Tolkienovi hory Mlžné, takže dojde na nějakou tu krvičku, bebíčko a vyřizování starých účtů, což dole ve tmě skupince působí trochu problémy, a šestka na kostce né a né padnout. Glumovi jsou slepí jak patrony, nicméně oplývají schopností zjevit se ve správnou chvíli, takže jsem se několikrát lekl tak, že z mého zlobra byl rázem kudůk. Pokud se budou točit podobně roštěné kousky, stanu se brzy speleologem, neboť cepín se po zhlédnutí tohoto díla zdá jako záruka bezpečí v jakékoliv řiti matičky Země. 95% za parůžek do očička.

The Philly Kid (2012)

Jednoduché jednohubka, těžící z obliby MMA. Zítra asi nebudu vědět o čem to bylo, ale dnes mám lehce povznášející pocit z toho, kterak hodní vyhráli a padoucha stihl trest.

Oběť zla (2007)

Hm, nepřekvapivě nepříjemný výlet po krásách našich hor. Možná je to tím, že v poslední době koukám moc na podobné snímky, ale pocit, že se tu omílá (a dost nenápaditě) po sté úplně to samé, mě neopustil po celou dobu. Oproti takovému http://www.csfd.cz/film/246283-jezero-smrti/ slabé. Ale pěkná holka zase...

Cizí oběd (2013)

Poeticky romantické, se sympaticky nerudným ouřadou a skromně pěknou ženuškou v domácnosti. Na večer se ženou jak dělané.

Kalvárie (2004)

Frankofóni umí roztočit vidlácké explotation jedna radost. Atmosférově hutné, obsazením hnusné (což je v pořádku), sem tam dobrá muzika. Jo, berné. 80% samosebou za vidlácké blues v hospodě

Úkryt (2011)

už jsem tu dlouho nic nekomentoval ani nehodnotil, protože většina filmů stojí za vyližprdel, ale tohle je pecka

The Lords of Salem (2012)

Rob Zombie a pokus o art film v hororovém ranku....? Při poslechu Velvetů si klidně zahýbám lampičkou sám, ďábly na to nepotřebuju.

Enderova hra (2013)

Efekty............ Efekty.................efekty..............starej Ford....................tetovanej Kingsley................trošku emocí.................. a děti

Rocky Balboa (2006)

Slyovi se po chudinské čtvrti Filadelfie stýská a tak povolal do zbraně všechny zálohy včetně Billa Contiho, aby spolu stvořili labutí píseň pro Rockyho. Je to patetická píseň, plná vzpomínek, jak se sluší, dokonce i pes Batkus má nástupce, ale to hlavní tam opět je. Srdce! Fighters fight! 80%