Největší lži historie (2017) (seriál)

Zajímám se historii mnoho let. Užitečná pomůcka. Dělal jsem v PR. Je snadné zblbnout lidi a něco jim nakecat. Pouštní Bouři vlastně rozjela dcera kuvajtského velvyslance v USA. Jinak by nebyla. Jo byla to lež. A otázka zní: To bylo špatně nebo dobře? Wilson dělal to samé. Proto USA vstoupily do 1. světové války a trvala 4 roky. I můj děda ji přežil. Ale 10 mil vojáků v hajzlu, co kdyby Wilson nelhal?

Sarajevo 1914 (2014) (TV film)

Jestli čekáte hrdinného žida co vyšetřuje atentát na mocnáře, zklamáni budete. Je to tajtrlík, neschopný patlal, co jezdí po Sarajevu na kole, zpocený jako prase a to prosím v klobouku. Když má něco skutečného udělat, zapomene si průkaz ten pitomec. Vím kam směřovali tvůrci, jenže vymklo se jim to z rukou. Chtěli židovského hrdinu, jenže asi natočili realitu. On žádný nebyl. Jen vnitřní tlak Rakouska na zničení Srbska, jen blbec Gavrilo Princip, jen 36 policajtů notabene Bosňanů v srdci Sarajeva. Film ale přínos má. Tohle šlamperaj z Vídně už jednou muselo skončit. Žid nežid.

Jistě, pane premiére (2013) (seriál)

Není to ono. Neodehrává se to v čísle 10. Bernard je opravdu trapný, Humprey velmi čitelný, premiér moc inteligentní. Velká škoda. Musím pochválit ale Kumránský ropovod. Hodno EU!

Nejvyšší nabídka (2013)

Tornatore je jedne z nejlepších rejžů světa. Zde navazuje na 1900. Osamělost a izolovanost. Však závěr vyvrací vše.  Zapomeňte na Malenu a Bariu. Dívat se na to dá, jenže je tam spousta míst, co nějak kloužou až do naivity.

Až do města Aš (2012)

Film je angažovaný, originálně natočený ale sledovat ho, je utrpení. Polovina dialogů v cikánštině. Tváří se to jako dokument ale možná dokumentární zpracování by mu víc prospělo. Nejhorší je, že divák ví jak to dopadne. Tak proč tím zabíjet čas.

Co by kdyby (2012) (seriál)

Úplně debilní dokument, který je trapný až je mi z toho zima. Žádná fakta, čísla, fundované závěry, jen žvanění o hovnu a ilustrační scény (děti se samopaly dívající se na popravu sudetských němců či obráceně sudetských čechů). Kterej čurák tohle točil? A kterýho čuráka tohle napadlo? I sám generál Sedláček je z toho v rozpacích. Opravdový hnus. Ta 1* je za poměrně dlouhou výpověď generála Sedláčka. Kerekesi, už jsem si tě zjistil, ty jsi ten imbecil, co točil Brno 1969, vyser se na to a pomož důchodcům skládat uhlí, možná i to ovšem posereš a zhebnou zimou!

Jak porodit a nezbláznit se (2012) odpad!

Tuto neskutečnou píčovinu jsem pořídil pouze kvůli jLo. Myslel jsem si, že to zvládnu. To se ale zvládnout nedá. 120 metráků uhlí za odpoledne se zvládnout dá, toto ne. Trapnost, že vám naskakuje studený pot.

Nacistický Titanic (2012) (TV film)

Informace, o které jsem neměl ani tušáka. Výborné a poučné.

Nástroje smrti (2012) (seriál)

1645-zajímavé informace, muškety a kožená ochrana. Mušketýři měli zelenou hubu a brzo umírali ale ne na střely-budu pokračovat

Svatá čtveřice (2012)

K tomuto filmařskému hlenu mohu sdělit pouze toto: Viewegh byl vždy trapný a pokleslý autor. Hřebejk měl snad 2 dobré filmy v začátcích a pak byl stejně trapný jako jeho kamarád Viewegh. Tento film je tak trapný a dementní, že na to už slova nejsou...kromě vy dva uslintaní čuráci už běžte do prdele. 1* dávám za půvab těch čtyřicítek, jsou to děvky, hrát neumějí ale vizuálně mě zaujaly.