• Rodinný

Bráchova holka (2009)

Tak tohle byl vážně neuvěřitelný snímek. Po menším váhání dávám plný počet hvězd. Už od prvních vteřin jsem měla mrazení v zádech a hodně tomu pomohla i hudba. Adam Scott je jeden z nejvíc chartismatických herců, které znám. Kdo má rád dramata s psychologickým nádechem, tak si určitě přijde na své. Já to miluju. 95%.

Mladí rebelové (2008)

Výborný film, skvělá hudba a hodně zajímavý děj, který se rozhodně nedal předvídat. Tohle fakt seveřani umí dokonale. Doporučuju se na to podívat v originálním znění. V češtině by to určitě nemělo takový kouzlo. 100%.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Není dílu, u kterého nemám záchvaty smíchu. Na tenhle seriál je nálada vždycky. 100%.

Daria (1997) (seriál)

Skvělý a originální komediální seriál. Zatím jsem všechny díly neviděla, ale víc jak polovinu ano a hodně mě to zaujalo. 100%.

Black Books (2000) (seriál)

Miluju britský humor a tohle je přesně podle mýho gusta. 100% bez váhání.

Nebe na dosah (1990)

Můj nejoblíbenější film z dětství. Viděla jsem ho poprvé úplnou náhodou někdy o víkendu a od té doby ho v TV nedávali, což si myslím, že je velká škoda. Miluju gymnastiku, hlavně tu sportovní, takže mi u tohodle filmu vůbec nic nechybělo. 100%.

Návrat do budoucnosti (1985)

V dnešní době už klasika, která snad nikdy neomrzí. I po tolika letech z toho jde mráz po zádech, hlavně u scény s kytarou. 100%.

Střihoruký Edward (1990)

Překrásný film s ještě lepší hudbou od Dannyho Elfmana. Viděla jsem to porpvé v dětství a i teď si ho občas pustím. 100%.

Rivalové (2013)

Strhující film, který mě dostal hned v prvních vteřinách. Chvilku jsem ho odkládala. Když jsem zjišťovala, o čem to má být, tak jsem si myslela, že mě to vůbec nebude bavit. Nemám akční filmy moc v lásce, i když to ve finále bylo víc drama. Realita mě ovšem příjemně překvapila. Zase tak moc do detailu jsem nevěděla, jak to bylo doopravdy a ve filmu jsem napjatě sledovala vývoj. Musím samozřejmě vyzdvihnout dokonalou hudbu od Hanse Zimmera. A hodně se mi líbil výkon Daniela. Je to můj oblíbenec už od filmu Good bye, Lenin. Tahle tématika mi připomněla dobu, kdy jsem trochu F1 sledovala. Neuvěřitelný snímek. Dávám 100%.