• Rodinný

Hořkých sedmnáct (2016)

To je přesně film pro mě. Mělo to trochu pomalejší začátek, ale pak to stálo fakt za to. Do děje jsem se úplně vžila. Chápala jsem všechno, co hlavní hrdinka prožívá. Dospívání není jednoduchá věc, to víme všichni. Opravdu skvěle natočený film. Hlavní herečka mi přišla dost zajímavá. Určitě si s ní najdu další filmy. 85%.

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Tento nově udělaný pořad se mi zdaleka nelíbí, tak jako starý. Ten měl svoji atmosféru a kouzlo. Vašut mi v tom novém provedení prostě pořád nesedí a ty zbytečný kecy kolem by si určitě mohl odpustit. Věnovat se hlavně otázkám a ne soukromí soutěžících by bylo určitě lepší ... 45%.

I dva jsou rodina (2016)

Několikrát již ohraný scénář. Čekala jsem víc. Už díky Omaru Sy, ale bohužel. První půlka byla docela fajn, ale v té druhé to u mě vážně kleslo. Film mě ničím nepřekvapil. Takže celkově dávám jen průměrné hodnocení. 55%.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Taková česká oddychovka, která vás nijak zvlášť neoslní. I když to nebylo moc kvalitně zpracované, tak se mi to docela líbilo a možná jsem to neviděla naposledy. 55%.

Jak přežít single (2016)

Jak tu někdo psal, že první půlka filmu je daleko lepší než ta druhá ... Já se musím přiznat, že jsem to měla úplně naopak. Popravdě jsem od tohoto filmu zase tak moc nečekala a o to víc mě mile překvapil. Herecký výkony byly skvělý. Všechno mělo neuvěřitelně rychlý spád, takže jste neměli vůbec čas se nudit. Vtipné momenty se taky našly. Ten konec jsem čekala malinko jinej, ale takhle to tvůrci asi udělali líp. Trochu mě to ke konci dojalo jako dlouho žádnej film. Stejně to ale na plný počet určitě není. Tenhle film patří mezi ty, které určitě uvidím ráda znovu. Na večer po práci je to fakt ideální podívaná. Doporučuju. Supr film ze života. 80%.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Tak tohle byla jedna velká depka ... Ale celkem povedená. 60%.

Je s námi konec? (2016)

Dost děsivý pohled na to, jak to s námi může dopadnout. Spousta lidí si tohle nepřipouští, ale je to bohužel realita. Dokument ve mě vyvolal zvláštní pocity, že jsem ani nechtěla dát vyšší hodnocení. Nakonec jsem to ale přehodnotila a dávám 80%. A taky kvůli Leonardovi :)

Kenzo World (2016)

Hodně zajímavý. Rychle vás to strhne do svýho rytmu. 80%.

Kocour Bob (2016)

Kočky miluju už od děství a tohle je film přesně pro mě. Čekala jsem, že to bude smutný a dojemný. Ve skutečnosti mě to dojalo ještě víc než jsem čekala. Pěkný propracovaný příběh odehrávající se v ulicích Londýna a k tomu supr hudba, no co víc si přát ... Určitě jsem tento film neviděla naposledy. 95%.