Nová holka (2011) (seriál)

Dve hviezdicky naviac za Schmidta. A otazka do publika - je tu vobec niekto, koho zaujima jeho vztah so Cece? Ci nedajboze hocktora dalsia postava?

Strážci Galaxie (2014)

Gamora: "Quill, your ship is filthy." Quill: "She has no idea. If I turn on a black light, this place will look like a Jackson Pollock painting." Ultra zábavné. A hej, mám rád Pollocka.

Ledové království (2013)

Vôbec tým hodnoteniam nerozumiem. Toto je zlo. A ten obrat? Aj rozprávky by mohli mať scenáristov, ktorí nie sú po lobotómii.

Lucy (2014)

Ľahký akčný výplach. To sa cení.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Absolútne to najlepšie čo sa dá dnes v TV nájsť. Olivera mám rád už roky a ten po odchode od Stewarta ukazuje, že to bol práve on kto ťahal z veľkej časti The Daily Show. Unavení Stewart či opakujúci sa Colbert sa na toto nechytajú.

Portlandia (2011) (seriál)

Niekedy dokonalé, niekedy zúfalé. A nie úplne obyčajné.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Been there. Done that. Ale celkom zábavné - tri hodiny nudy to bez problémov zabije.

Domek z karet (2013) (seriál)

Nie tak dobré ako Borgen a Newsroom, ale pre milovníkov politických drám je to povinnosť. Spacey je super a Mara extrémne sexy.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Into Darkness je dobrý letný film, ale nie až tak dobrý Star Trek. Predsa len, bolo by fajn ak by v tom Star Treku bola aj nejaka tá, ako hovoria Vulkanci, logika. Abrams stvoril neblýskanú jazdu, ktorá nadá šancu nude, ale bohužial ak sa ten mozog nevypne, tak tie logicke zádrhely dokážu celkom nahnevať. Okrem toho, je smutné keď je viac ako hodinu pred koncom úplne jasné ako film skončí, hlavne z dôvodu, že záver nemá akýkolvek emočný dopad. A na dôvažok je smnutné, že Abram za dva filmy nedokázal v tak slávnej space opera predviesť ani jednu lepšie natočenú vesmírnu bitku. Aj z toho dôvodu som celkom rád, že odchádza od značky, ktorú sice prebral z hybernácie a spravil s nej modernú zábavu, ale tak nejako zabudol, že to čo natáča je jedna z najslávnejších space opier aké kedy uzreli svetlo v tejto galaxii.