• Krátkometrážní

Záhadný život chobotnic (1999) (TV film)

Tak tohle byl hodně dobrej dokument. Nádherný záběry a poměrně dost informací. Chybí tomu větší spád a trochu svižnější provedení. 80%

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad)

Jsme to s manželkou zapnuli a najednou přes půlku televize kozy. To by ještě šlo, ale druhou půlku zaplnila olbřímí prdel. Tak si říkám dobrý, chvíli vydržíme. Když se to rozestoupilo, tak koukám na nejvokatější PP za poslední dobu (Češi jsou vůbec přeborníci v trapně prvoplánovým PP). Pak teda došlo na recept, ale tahle rybička si víc než jednu * nezaslouží.

Koření (2005) (pořad)

Převzatý reportáže ze světa. Takže to Nova nestihla nějak extra zkur*it. Budiž to přičteno k dobru. 60%

Partie Terezie Tománkové (2005) (pořad) odpad!

Současná politická garnitura se má věšet a né, že se s ní bude diskutovat. Kdyby alespoň ten konferenciér, co to uvádí, po nich trochu šel. Ale von je to takovej ňouma.

Veterinář z Bondi Beach (2009) (seriál)

Nagelovanej Ken z bondáj bíč mě nedojímá. Sladkobolná, vyumělkovaná show, určená asi především hárdkór milovníkům veterinární dokumentární tvorby.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Bohužel zatím nejslabší díl oblíbený sérky. Je to půl na půl šukání x vraždění, ale nemá to správnej drive. Něco tomu chybí, škoda.

Poslední lovci v Kamerunu (2013) (TV film)

Poznatky, který jsem si odnesl: ženy i muži vypadají stejně, z 8 dětí přežijou 4, nerostou jim vlasy (nebo maj všichni stejnýho holiče), kouří se "bylinky" a křeče v břiše rozežene šaman tancem s celou vesnicí. Je dobře, že jsou na světě ještě pořád tyhle primitivní kmeny. Škoda jen, že jim to tam likvidujou dřevaři.

Poslední nacisté (2009) (seriál)

Ale že máme plnou Evropu komunistů a sociálních inženýrů horších než za národního socialismu, to nikdo neřeší. Barroso a ta jeho levičácká partička nás vedou do záhuby a my lovíme stoletý nácky.

Na cestě - Na cestě po Kanchanaburi (2014) (epizoda)

Sloni jsou parádní. Škoda, že jich ze 100 000 zbylo posledních 2000. Lidstvo je zvěř, která to tu kosí ve velkým.

Božské dorty od Markéty (2013) (pořad)

Některý vypadaj dobře, ale všechny jsou na jedno brdo. Nesnáším marcipán. A Markéta je takovej prosťáček no. Takže podle toho vypadá jak její projev, tak její "humor".