• Krátkometrážní

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Strašnej náser. Jízda, brutalita, akce a násilí v superslušivým vosmdesátkovým hávu. Pecka, kterou už jsem v kině ani nečekal.

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

Celá tahle subkultura je divná a paradoxní. Tak moc nechtěj bejt mainstream, až jsou z nich ovce jak vyšitý - všichni stejný, všichni používaj nejprovařenější telefon (jo, jsou to mimo jiný iSheep), a všichni rádoby intelektuální. Zájmy nulový, dřepí to na Krymský a zobe cizrnu. Zatím nejhorší Kmen, připomíná mi to vlnu Emo před pár lety.

Fotograf (2015)

Není to marný, ale dost dlouhý. Sára (Líba) je esence hnusu, komplexů, nejistoty a vychcanosti. Ale on Saudek není o moc lepší. Úchyl, co przní, co mu přijde pod ruku. Rodinný vazby ho nezajímaj. Prostě prase, který ovládaj pudy - někdo, kdo od 12 let nedospěl. Připomíná mi trochu kluky z Afriky, ti jsou taky pudoví. 60%

Kmeny - Tattoo (2015) (epizoda)

Zatím nejhorší díl. O tetování to více méně není, spíš je to exhibice podivný nevyzrálý holky z UmPrum, která se chce nechat tetovat a neví proč. Ani neví kam a vlastně ani neví co. WTF?

Kmeny - Skinheads (2015) (epizoda)

Zase jeden ze slabších dílů. Skíni se omezili na vymezení se proti náckům. A to je tak všechno. Jo a ještě se dozvíme, že kořeny jsou ve skáčku, regé a tak. Ale to ví každej, kdo na takovej pořad kouká.

Romové ve 3. miléniu (2015) (TV film) odpad!

Manipulační dokument snažící se vyvolat soucit a lítost. Pokud je ta komunita plná primitivů, který jsou schopný dospět někde okolo 40 let věku (a to ještě mizivý procento) a zbytek se chová jak hovada bez zábran, pak nemám absolutně co obdivovat. Přišlo mi to jako s malejma dětma, ale i ty děti (teda ne cikánský samozřejmě) maj víc rozumu.

Cesta po Iravádí (2013) (TV film)

Kyselou rybu ne-e, ale Barmu (dnes už bývalou) bych navštívil hned. Zajímavá země, dobrej dokument. 65%

Kmeny - Cosplay (2015) (epizoda)

Jak už tady poznamenala spousta lidí přede mnou - zatím nejlepší díl Kmenů. 70%

DobroDRUH (2015) (pořad)

Zatím dva díly a dvě *. Uvidíme, co z toho vyleze. Ještě tomu šanci dám. EDIT: Lelek je úplně na hovno řidič.