• Krátkometrážní

Kaloni (2006) (TV film)

Ani bych neřek, že mě bude bavit film o kaloních. A ono jo. Ten týpek, co to celý uvádí a produkuje, je velkej mazák. Tanec na závěr byl chvílema až úsměvnej, ale jinak je to borec, kterej evidentně ví. 75%

Karibská krize: Neznámá fakta (2012) (TV film)

Mám z toho přesně opačný pocity než majo25. Téma velmi zajímavý, ale zpracování slabounký. Hraný rekonstrukce nemám rád už z principu a původních záběrů (natož neviděnejch) je málo. Když už hraný, tak Thirteen Days s Costnerem. To je přepis kubánský krize jak má bejt.

Alois Nebel (2011)

Musím to dát ještě jednou. Třeba bude hodnocení lepší.

Smrtící Slunce (2013) (TV film) odpad!

Tady není důvod pro nějakej soucit. Sračka.

Loch-ness teror (2008) (TV film) odpad!

Vydržel jsem asi dvacet minut, pak jsem to musel vypnout. To nejsou triky, to je snad kreslený nějakým herákem. A když z tý kreslený zrůdy vypadly kreslený ukousnutý nohy tak jsem řek, že víc nedám. Takže stejný hodnocení jako ty sračky od Krajča.

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Bohužel strašně roztahaný. Jedna hvězda, protože je to prostě Bond, a druhá hvězda samozřejmě za Piz Gloria, kultovní to místo. 40%

REC 4: Apokalypsa (2014)

Další díl série REC a další poměrně zdařilej zásah. Jednička a dvojka jsou jasný, zombie kousky, jak maj bejt. Trojka byla jiná, ale určitě povedená. 4 je zase jiná, ale bavila víc než trojka. Prostředí lodi, ač nevyužitý úplně, je zajímavý oživení, protože městskejch kousků je nespočet. Není teda pořádně kam utéct, nechybí naše reportérka ani nasranej španělskej JCVD, pár vojáků po lobotomii ani další klasickej inventář. Já se bavil. 70%

Zlo (2012)

Čtvrtá * hlavně za to, že je to z našich, respektive přeshraničních, luhů a hájů. Chvilku trvá, než se zlo rozjede, ale pak stojí za to. A konec potěšil. 70%

Zloději aut (2009) (seriál)

V Británii to socialisti dotáhli zase o kousek dál. Na zabavení auta stačí nemít u sebe pojištění, podezřelej je každej a buzerace je hlavní náplní opicajtů. Super, jen tak dál. Ovce budou tleskat, jak se o tu naší bezepečnost stát hezky stará.