Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Viděno ve škole na plátně vrámci učiva pobavila jsem se jak už dluho ne.Donutil byl skvělý.

Bobule (2008)

Nezapomeňte kluci opilý řidič veselý vrah!!!!!

Noční let (2005)

Překvapivě velice kvalitně natočený thriller. Skvělí herci McAdams a Murphy. Napětí až do konce, nenudila jsem se.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Jak užasným a vtipným způsobem dokáže De Niro zkomplikovat život Stillerovi.

Jak na věc (2002)

Hugh Grant jak ho neznám a opravdu dobrý. Občas vtipné občas drama. Příběh playboye, který přišel na to že je na světě někdo, kdo ho potřebuje a on jeho též. Krásný film..mimochodem dostal mě rozkošný Nicholas Hoult.

Útěk do divočiny (2007)

Putování kluka, který už nemohl snést lži svého okolí a tak se rozhodl vypadnout. Krásné přírodní scenérie skvělá kamera, hudba a geniálně sestříhaný závěr. Emile Hirsch zde podává výkon co chytí za srdce (i další herci jako Holbrook nebo Stewart stojí za zmínku). Film je plný literárních citací, žívotních mouder. Tohle byl opravdu neobyčejný a působivý filmový zážitek. Na konci už mi jen tekly slzy, Penne, Hirchi já se hluboce skláním protože film co se mi tak hluboko zaryje do srdce i do paměti se netočí každý den.

Sbohem, baby (2007)

Bena Afflecka jako herce nemusím, ale za kamerou se opravdu předvedl. Caseymu role sedla zahrál ji skvěle. Dobré dialogy co dávaly smysl, temná atmosféra napětí zamotaný příběh to vše si musíte prožít. Kousek po kousku se vynořují další a další informace. Konec byl opravdu perfektní a všechno tohle vás nutí k zamyšlení co bych udělal já,co je vlastně správné? Jednat podle zákona nebo srdce s možností, že uděláte chybu kterou si dokonce života budete vyčítat.

Pretty Woman (1990)

Na tohle fakt nejsem leze mi to na nervy! aaaaaaaaah

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Frank W. Abagnale jeden z nejslavnějších podvoníků historie. Zde máme šanci nahlédnou na počátek a příčinu toho všeho. Heci skvělí DiCaprio, Hanks, Walken, příjemná podívaná. Frank W. Abagnale byl možná podvodník, ale nakonec i dobrý chlap.

Prokletý ostrov (2010)

Jak Scorsese našel Dicapria tahle dvojka jak je spolu je zárukou kvalitního néli vyjmečného zážitku. A to platí i u Prokletého ostrova herecké obsazení na jedničku DiCaprio je zde opavdu vyjmečný naprosto nechápu, že za to neměl ani nominaci na Oscara, protože scéna v jezeře je opravdu herecký koncert, tak akademici na co čekáte? Jinak Mark Ruffalo mile překvapil. Co víc říct Chlapi jen tak dál!