Romeo a Julie (1996)

Vzpomínám si jak jsme jednou ve škole tohle probírali a naše učitelka říkala, že se jí tahle moderní verze nelíbí. Já mám opačný názor skvělí herci DiCaprio už tehdy dokazuje nesporný herecký talent, taktéž jeho kolegyně Danes. Navíc líbivé Sheakespearovské texty a hlavně zajímavé posazení do moderní doby. Tohle je opravdu filmová krása.

Smrtonosná zbraň (1987)

Trocha akce trocha humoru v podobě hustých hlášek. Už jsem to viděla stokrát, ale vždycky se ráda podívám znova. Je to pořád sranda!!

Sledování (1998)

Je to chytré je to zamotané to co se z toho všeho nakonec vyklube je docela překvápko. Jako debut hodně dobré.

Futurama (1999) (seriál)

K tomu jen jediné Bender je borec !!!!!!!!!

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Seriál vymikající se standardu. Občas se někdo přistěhuje a překvapí temným tajemstvím nebo se strhne živelná katastrofa a z lidí, kteří se nezdají se vyklubou vrazi nebo psychopati v téhle ulici se opravdu nenudíte. Děj se pořád udržuje svěží občas odejdou nebo přibudou nové postavy navíc zvraty jako prase. Momenty, které se vám zaryjí hluboko do paměti a skvělí herci. Tohle všechno dělá Zoufalé manželky tím čím jsou neboli mým favorizovaným seriálem. Moje oblíbená postava je Lynnette je to taková ženská hlava rodiny. Každopádně bych, ale na Wisteria lane bydlet nechtěla přece jenom miluju svůj klídeček,ale vždy se ráda podívám co je v ní nového.

Bídníci (1998)

Jean Valjean byl chlap co neuhnul a šel tvrdě vstříc osudu a tím mě absolutně dostal. Liam Neeson byl absolutně famozní tohle je elita. Nebudu si hrát na hrdinu konec mě dojal.

Phineas & Ferb (2007) (seriál)

Ptakopysk Perry je největší borec ze všech!!

3 sezóny v pekle (2009)

Rebel chtěl dělat revoluci, byl drzý a dělal si všechno po svém. Tehle film je v něčem jiný, což se mi zamlouvá zajímavý příběh kluka, který se postupně probírá ze svojí najivity. Zjištujě že nic tady není takové jak si myslel. Kryštof Hádek je úžasný. Dobrý soundtrack a básničky, skvělý film....Ti tvoji Češi dokážou být pěkný svině to si pamatuj...

Sherlock (2010) (seriál)

Dokonalá adaptace příběhu geniálního detektiva a jeho věrného pobočníka. Každý díl je zábavný a vtipný, u poslední epizody mi bylo líto že to tak rychle končí. Skvěle vykreslená moderní podoba Sherlocka Holmese. Benedict Cumberbatch naprosto úžasně vystihl geniálního podivína, Martin Freeman taktéž skvělý. Perfektně jim to spolu šlape, (navíc narážky na homosexualitu jsou jako vystřižené z dnešní doby). Takže Sir Arthur Conan Doyl se v hrobě rozhodně převracet nebude spíš tetelit blahem jak to v BBC skvěle zvládli. Těším se na další díly!

Horší než smrt (2007)

Tohle bylo vážně dost ujeté, ale úžasně jsem se bavila. Skvělí herci, „Všechno je tak kurevsky zelený “ britský humor opět vítězí.