Země bez zákona (2012)

4,5 hvězdy. Pálím, pálíš, pálíme. Tom Hardy umí skvěle bručet.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Veselé, správně šílené, vizuál ,,jak sviňa." A Tom Waits jako Ďábel (co chcete víc). Ano nijak myšlenkově na výši to není, ale komu to vadí.

Méďa (2012)

Seth MacFarlane se nezapře, mluvící zviřátka, pološílené fashbacky, troška absurdity (tedovi pohovory), a mlácení hlavního hrdiny s něčím nenormálním (John s plyšákem/Peter Griffin s kohoutem). Skvělá komedie, ale (trocha spoiler) má ,,americký konec."

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Invisible woman je strašná stíhačka a Reed Richards, jedna z největších hlav Marveláckého univerza, je totální dement. Nebýt Bena Grima a Human torche a jejich hádek a pošťuchování film by skončil někde v hlubinách demence. A proč sem tvůrci zase tahali toho Dooma, když už ho v jedničce tak sprznili.

Fantastická čtyřka (2005)

Horší tři hvězdy. Von Doom trestuhodně sprzněn udělali z něj záporáka bez motivace.

Modrý samet (1986)

Buď jsem úplně vymaštěnej, nebo mám prostě smůlu, vůbec nechápu co je na tomto filmu tak psycho a kultovního.

V žáru velkoměsta (1984)

Veselý film, který potěší, ale nenadchne. Pokud by tam nebyl Clint Eastwood se svým tvrďáckým ksichtem a westernovým herectvím byla by to nuda.

Vlajky našich otců (2006)

Zajímavý film o tom jak vznikla slavná fotka. Bohužel nic jiného než válečnofilmová rutina to není.

Temný rytíř povstal (2012)

4,75 hvězd. První třetina fofr, trošku bordel a zkratkovitost (včetně rychlého střídání dne a noci), další dvě třetiny to, ale vynahrazují i s úroky, které vás rozsekají (pamětníky Československa rozsekají a sežerou). Lepší jak Počátek, ale Temný rytíř vede.

Princ a pruďas (2011)

Tak zas taková hovadina to není, ale tak nějak člověk pořád čekal víc. Proti nastolenému typu humoru nic nemám, ale asi už jsem za ty léta otupěl. Potěšilo, ale nenadchlo.