Griffinovi (1999) (seriál)

Family Guy není jen seriál, je to i druh humoru.

Mladí v partě (1982) (seriál)

Chápu, že tohle nedokáže spousta lidí pobrat, ta kadence absurdity je vážně šílená.

Ajťáci (2006) (seriál)

Ke konci se snažili ze sebe udělat Big bang, ale i tak to nezkazí to něco co tento seriál dělá tím čím je. Něco takového prostě vzniká jednou za hodně dlouho.

Black Books (2000) (seriál)

Černý brýle, cigáro v hubě, flaška vína před sebou, hlavní hrdina je prostě vzorový příklad toho jak se chovat.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Skvělý seriál, mimo pár ,,Amerických" dílů se člověk směje po celou dobu stopáže.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nejzábavnější scifi seroš, O'Nielovi hlášky, Tal'covy nechápavé pohledy a jeho ,,klacek." atd.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Koukám na to troufám si říct celý svůj dosavadní život, nové série už sice hodně ztrácí dech, ale pořád jsou tu ty prostřední, které jsou naprosto dokonalé.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší sitcom co existuje a ještě dlouho existovat bude. Moje měřítko vtipnosti seriálů.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kultovní český film, kdo ho nemá rád je divnej, abstinent a suchar na n-tou. A ty kecy o zobrazení doby privatizace si nechejte pro sebe.

Strážci - Watchmen (2009)

Díky tomuto filmu jsem se dostal k osobě Alana Moora a ke komixům obecně. Film jsem sice viděl dřív, ale i tak nejlepší Moorovská adaptace (a to je co říct)