Upíří deníky (2009) (seriál)

Řekněme, že první řada je dobrá, nutí diváka koukat dál a dál, druhá sjíždí po vlně první. Ale pomalu a jistě se z toho stává selnaka. A třetí? Boha jeho!!! Je jedno co se stane, ze všeho se dá v jejich světě vybrousit. Vždycky se najde nějakej strom, nebo kouzlo, který vyřeší všechno! Jasný, upíři frčí, ale když někdo vymyslí jejich fiktivní svět, tak i v něm by podle mě měla fungovat určitá logika. Tady jí není ani špetka!

Chata v horách (2012)

Do 3/4 je to průměrný horor. Ale to co se děje pak? Naprostá zhovadilost a slátanina. Kámen úrazu je asi příliš velká fantazie tvůrců.

Ava: Bez soucitu (2020) odpad!

No, ty vole! Hvězdně obsazená slátanina. Ještě možná pochopím, že do toho šli. Možná to šlo udělat líp, ale režijně se to fakt nepovedlo. Díky Jessice se to dá těch 90 minut vydržet.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Emo-homokláda si hraje na mága a lidi mu to žerou, což je na tom to nejhorší. Když si přečtu zdejší komentáře a podívám na hodnocení, nestačím se divit. On je totální idiot, ale všichni co mu dali 1 a více hvězdiček, nebo tu píšou jaký je to frajer jsou ti správní magoři. On z toho aspoň vytřískal nějaký prachy a z VÁS udělal idioty. Asi natočím pořad o cestování v čase. Koupím křeslo, obalím alobalem, přišiju knoflík, sednu si, otočím knoflíkem.STŘIH. Objevím se oblečen v roztrhaném pytli v lese a za mnou kulisy středověkého města. WOW. Jsem cestovatel v čase. A lidi jako vy, tu budou psát jaký jsem moudrý vynálezce...

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Po třech hodinách koukání jsem si podíval na zbývající čas a zjistil jsem, že nejsem ani v půlce. Naprostá sračka. Ostuda pro Sněženky a machři.

Strážci vesmíru (1993) (seriál) odpad!

Jasný, je to sračka jako žádná jiná, ale když mi bylo 8 tak jsem na to nedal dopustit!

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Nemorální citová vydíračka, která dělá z hvězd rádoby lepší lidi.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Trapný jako neoholenej a neumytej čůřák, kterýho musíš vybalit na kočku svých snů!

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Do nebe volající zhovadilost! Babička to žere a běda kdyby to jednou neviděla, ale to je asi tak jediná cílová skupina, která tohle svinstvo může koukat! Největší prasárná je to, že si dávají body navzájem. Poukazuje pouze na vypočítavost a demenci lidí.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005) odpad!

Při každodenní, raní stolici vyseru lepší hovno než tohle. Naprostá ztráta času!